ES fondu jaunumi

Trešdien, 7. martā, ar semināru Rīgā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) sāk semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā. Šobrīd norit pieteikšanās klātienes semināra apmeklējumam Jelgavā, Cēsīs, Kuldīgā un Rēzeknē.

Pieteikšanās semināram Rīgā ir noslēgusies, un šobrīd visas vietas apmeklējumam klātienē jau ir aizņemtas, taču semināru būs iespējams vērot tiešsaistē CFLA mājaslapā www.cfla.gov.lv.

CFLA šogad turpina pērn iesākto praksi par šādu informatīvu semināru organizēšanu ES fondu projektu īstenotājiem Rīgā un reģionos. Kā ierasts, semināros tiks aplūkoti dažādi pašreiz aktuāli jautājumi, un viena no tēmām ir finanšu plānošana un risku vadība.

CFLA direktore Anita Krūmiņa: “Finanšu plānošanai ES fondu projektos ir ļoti liela nozīme, tāpēc ir būtiski to veikt atbildīgi, balstīties uz reālistiskām prognozēm un apzināt visus riskus. Lai mūsu klientiem – ES fondu projektu īstenotājiem - palīdzētu finanšu plānošanas procesā, esam jau sagatavojuši metodisko materiālu, ko aicinām izmantot, gatavojot iesniedzamo pamata informāciju par plānotajiem maksājumiem. Taču semināros maksājuma plāna sagatavošanas nianses skaidrosim arī klātienē. Tāpat vienmēr atgādinām klientiem – vērsieties pie mums, ja ir kādi jautājumi, ja nepieciešama palīdzība vai atbalsts! Mēs kā sadarbības partneri vienmēr esam jūsu rīcībā!

Semināros tiks apskatīts iepirkuma organizēšanas jautājums, kas pastāvīgi ir ES fondu projektu interesējošo tēmu saraksta augšgalā, un detalizētu skaidrojumu par elektronisko iepirkumu sistēmu jeb EIS semināros sniegs pārstāvji no Valsts reģionālās attīstības aģentūras. Tāpat ar secinājumiem par ES fondu projektu kontroles jautājumiem iepazīstinās ES fondu Revīzijas iestādes pārstāvji. Savukārt ar savu pieredzi projektu īstenošanā dalīsies arī paši ES fondu finansējuma saņēmēji.

Semināri notiks:

  • 7. martā – Rīgā, viesnīcas “Grand Poet Hotel by Semarah” telpās, Raiņa bulvārī 5/6;
  • 14. martāJelgavā, viesnīcas “Zemgale” telpās, Skautu ielā 2;
  • 21. martāCēsīs, Pieaugušo izglītības centrā, Raunas ielā 4;
  • 28. martā – Kuldīgā, Mākslas namā, 1905.gada ielā 6, 1.stāvā;
  • 4. aprīlī – Rēzeknē, Rēzeknes novada pašvaldības Lielajā zālē, Atbrīvošanas alejā 95 a.

Pieteikšanās semināru apmeklējumam un darba kārtība pieejama CFLA mājaslapā. Semināri ir bezmaksas.

Informāciju sagatavoja:
Daiga Reihmane
Centrālās finanšu un līgumu aģentūras
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
tālr. 26820413, 26553175,
daiga.reihmane PIE cfla.gov PUNKTS lv">daiga.reihmane PIE cfla.gov PUNKTS lv
www.cfla.gov.lv

06.03.2018

Notikumi

«Septembris 2020»
POTCPSSv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930