Pasākumu arhīvs

« Oktobris 2020 »
POTCPSSv
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Aicinām pašvaldības, energopārvaldniekus, publisko ēku apsaimniekotājus, siltumapgādes uzņēmumus, plānošanas reģionu pārstāvjus un citus interesentus satikties 8. oktobrī "Koka Rīga" telpās, kur kopā ar Jums vēlamies vērst uzmanību uz ilgtspējīgu ēku atjaunošanu un dažādiem energopārvaldības risinājumiem. Aicinām līdz 1.10.2020. pieteikt savu dalību, aizpildot saiti: https://forms.gle/gEcaEwj3SFzGijvE9

Projektā SWARE ("Mantojuma ilgtspējīga apsaimniekošana ūdensceļu reģionos") ir noslēdzies 4 gadu darba cikls, kura laikā esam iepazinušies ar partneru labajām praksēm kultūras un dabas mantojuma pārvaldības jomā un esam rīkojuši tematiskās tikšanās par mantojuma pārvaldību, infrastruktūru, tūrismu, mārketingu un galamērķu attīstību.

Vidzemes plānošanas reģions aicina ceturtdien, 8. oktobrī, visus, kuru ikdienas darbs saistīts ar dabas un kultūras mantojuma pārvaldību, aizsardzību, saglabāšanu vai izmantošanu tūrismā un teritorijas attīstības plānošanā, pievienoties projekta noslēguma konferencei.

Konference notiks tiešsaistē, un to organizē Milānas pilsēta (Itālija) kā projekta partneris.

 

Programma un pieteikšanās šajā saitē: https://scaicomunicazione.com/sware-eng/ 

 

Konferencē katra reģiona pārstāvji īsi dalīsies ar projektā gūto pieredzi un kādas labās prakses izdevies īstenot.

Ar piemēru no mūsu reģiona dalīsies Vidzemes Augstskolas asociētais profesors un Valmieras pilsētas pašvaldības domes deputāts Dr. geogr. Andris Klepers, kurš pastāstīs par Gaujas promenādes projektu Valmierā.

Nīderlandē iepazītā Roterdamas Tidal Park labā prakse palīdzēja būtiski pilnveidot Gaujas promenādes projektu.

 

Vairāk par projektu SWARE un 4 gados paveikto Vidzemē ŠEIT.


Vidzemes plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas projekta "Vidzeme iekļauj" komanda tiekas ar Alūksnes un Gulbenes novada Sociālo dienestu darbiniekiem, lai pārrunātu projekta aktualitātes un plānotās apmācības projekta ietvaros.