Pasākumu arhīvs

« Februāris 2020 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

innovation.vidzeme.lv

Organizē: Vidzemes plānošanas reģions

27. februārī koncertzālē "Cēsis" "Vidzemes Inovāciju nedēļas" ietvaros notiks Intensīvās biznesa konsultācijas (speed-consulting), kas ir pasaulē zināms informācijas apmaiņas formāts, kas samērā īsā laikā ļauj tā dalībniekiem gūt savas uzņēmējdarbības attīstībai noderīgu pieredzi un padomus. Vidzemes plānošanas reģions pirmo reizi pulcēs vairāku biznesa atbalsta organizāciju pārstāvjus, kā arī pētniekus un zinātniekus, lai uzņēmēji 20 minūšu intensīvās sarunās ar izvēlēto ekspertu saņemtu atbildes uz nozīmīgiem jautājumiem attīstības veicināšanai. Vairāki no ekspertiem spēs sniegt detalizētas atbildes tieši par produktu attīstību kokapstrādes un pārtikas nozarēs.

Konsultācijas nodrošinās:

  • Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras tehnoloģiju skauti - Ilze Stokmane un Māris Jansons (Konsultācijas MVU, kas plāno attīstīt jaunu produktu vai tehnoloģiju sadarbībā ar Latvijas pētniecības institūtiem un augstskolām) 
  • Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras konsultants eksporta jautājumos (Kā sasniegt mērķa tirgu, eksporta tirgu sasniegšanas kanāli u.c.)
  • Attīstības un finanšu institūcijas Altum vadītāja Olita Untāla (Kā plānot finansējuma piesaisti uzņēmumā);
  • Meža un koksnes pētniecības institūta eksperti Andrejs Domkins (Koksnes produktu attīstība un pētniecība; tehnoloģijas);
  • Vidzemes plānošanas reģiona inovāciju brokere Ilona Platonova (Konsultācijas par jaunu produktu virzību tirgos un uzņēmuma attīstības plānošanu.

Vairāk informācijas: http://innovation.vidzeme.lv/lv/pasakumi/2020-02-27/intensivas-biznesa-konsultacijas.html