Attālo teritoriju attīstība, izmantojot vietējos resursus pārrobežu VIA HANSEATICA tūrisma maršruta izstrādē

“Via Hanseatica” – ienākumu avots tūrisma maršruta reģionāAprīļa vidū ar atklāšanas konferenci sākta aktīva projekta „Via Hanseatica” īstenošana. Turpmākajos gados projekta komanda vēlas panākt maršruta kā tūrisma galamērķa lielāku atpazīstamību un "Via Hanseatica" teritorijā nodrošināt ienākumu avotu tūrisma nozares pārstāvjiem Latvijā, Igaunijā un Krievijā.  

Konferencē izskanēja daudz laba vēlējumi un iedvesmojoši ceļa vārdi.
Projekta vadītāja Sille Talvet: „Esot kopā ar cilvēkiem, kuri ir tik ļoti aizrautīgi un vēlas realizēt „Via Hanseatica” aktivitātes, es ticu, ka mūsu projekts būs tāds pats veiksmes stāsts, kā programmas „Skaips” radīšana. Ar to domājot – labu kvalitāti un izcilu zīmolu, kuru par noderīgu atzīst daudzi lietotāji.”           

Vidzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs: „Projekts interesē ļoti daudz cilvēku sākot no Siguldas līdz pat Sanktpēterburgai, to pierāda lielais pašvaldību skaits, kuras piedalās projekta aktivitātēs. Gribētos novēlēt, lai projekta īstenošana noslēgtos sekmīgi, tā kā Jūs, projekta partneri, to vēlaties!”  
          
Igaunijas tūrisma valdes pārstāve Monika Hankova: „Via Hanseatica” ir labi zināma preču zīme, bet ne visi zina, ko mēs varam piedāvāt. Esmu ļoti priecīga, ka varam iesaistīt dažādas organizācijas un valstis, lai vēl vairāk vairotu tūrisma maršruta atpazīstamību. Vēlu visiem radošu darbošanos!”

Veiksmīga projekta ieviešana var notikt darbojoties kopīgi. Projekta īstenošanas gaitā ļoti nozīmīgas ir projekta partneru domas, tādēļ atklāšanas konferences laikā notika grupu nodarbības, kuru mērķis bija uzzināt iesaistīto domas par svarīgām projekta aktivitātēm – dažādu tūrisma piedāvājumu izveidi, tūrisma speciālistu un gidu apmācībām un „Via Hanseatica” video klipu, audio ceļveža un ceļojuma rokasgrāmatas izveidi.  
           
Jau ziņots, ka projektu „Via Hanseatica ”īsteno Igaunijas - Latvijas - Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2007.-2013.gadam ietvaros un tā ieviešanas laiks ir no 2012.gada līdz 2014.gadam. Projekta vadošais partneris ir Vidzemes plānošanas reģions un kopskaitā projektā piedalās 18 partneri un vairāk kā 20 asociēto partneru.Informāciju sagatavoja:
Anita Savoņi
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Vidzemes plānošanas reģions
Mob.+371 26621391
E-pasts: anita.savoni@vidzeme.lv

Vidzeme – ceļš ved augšup!

14.05.2012

Notikumi

«Februāris 2020»
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829