Attālo teritoriju attīstība, izmantojot vietējos resursus pārrobežu VIA HANSEATICA tūrisma maršruta izstrādē

Via Hanseatica partneri pēdējā projekta sanāksmē diskutēs par tūrisma maršruta attīstības iespējām nākotnē

No 2.-4. decembrim Toilā, Igaunijā notiks projekta „Via Hanseatica” noslēdzošā darba grupas un uzraudzības grupas tikšanās, kuras laikā, galvenokārt, tiks diskutēts par tūrisma maršruta „Via Hanseatica” uzturēšanu pēc projekta noslēguma.

Projekta partneri visās trīs valstīs izteikuši vēlēšanos līdz šim radītos rezultātus uzturēt arī pēc projekta noslēguma, tāpēc svarīgi definēt turpmākos soļus, kā attīstību virzīt, sadalot atbildības un pienākumus starp visām projektā iesaistītajām pusēm. Paredzams, ka nākamgad turpināsies darbs pie „Via Hanseatica” tūrisma piedāvājuma popularizēšanas gan Latvijā, gan Igaunijā, gan Krievijā. Nenoliedzami „Via Hanseatica” tūrisma maršruts tiks attīstīts arī nākotnē, jo maršrutu iespējams integrēt gan citos maršrutu tīklos, gan to iespējams arī paplašināt, pievienojot Lietuvas un Polijas tūrisma piedāvājumu, tā kā oriģinālais vecais Hanzas ceļš vedis līdz pat Lībekai, Vācijā. Sanāksmes laikā tiks apskatīti arī potenciālie finansējuma avoti, kas ļautu veiksmīgi turpināt aizsākto maršruta attīstību tuvākajā nākotnē.

Visas projekta „Via Hanseatica“ aktivitātes bija vērstas uz šī maršruta popularizēšanu, un konkrētu ieguvumu ir daudz - apmācīti tūrisma uzņēmēji un gidi, izstrādāti tematiskie maršruti, izveidota mobilā aplikācija un ceļojuma plānotājs, grāmata – ceļvedis, uzlabota tūrisma infrastruktūra un maršruta vizuālā atpazīstamība, attīsta sadarbība starp vietējiem tūrisma uzņēmējiem un kolēģiem Igaunijā un Krievijā.

02.12.2014

Notikumi

«Februāris 2020»
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829