Attālo teritoriju attīstība, izmantojot vietējos resursus pārrobežu VIA HANSEATICA tūrisma maršruta izstrādē

Via Hanseatica saņem atzinības rakstu konkursā par veiksmīgāko jauno tūrisma produktu Latvijā

21.novembrī ikgadējā Latvijas Tūrisma forumā tika paziņoti konkursa „Veiksmīgākais jaunais tūrisma  produkts 2014“ uzvarētāji. Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) izveidotā vērtēšanas komisija par šā gada labākajiem jaunajiem tūrisma produktiem atzina Gulbenes pilsētas ekskursiju „Atklāj un iepazīsti Gulbeni!“, Jelgavas Tūrisma informācijas centra piedāvāto produktu „Garšas tūre Jelgavā“, kā arī Ventspils Piedzīvojumu parka jauno atrakciju zonu! Konkursā Vidzemes plānošanas reģiona pieteiktais tūrisma maršruts Via Hansetica, tā ceļojuma plānotājs un mobilā aplikācija saņēma žūrijas atzinību. Kopumā uz konkursa otro kārtu tika izvirzīti 10 jaunie tūrisma produktu, tai skaitā arī Via Hanseatica – uzvarētājus noteica internetbalsojums.

 

Publicējot rakstu par Via Hansetica tūrisma maršrutu, TAVA mājaslapā, teikts: „Vidzemes plānošanas reģions, iepazīstinot ar daudzpusīgo un apjomīgo projektā ieguldīto darbu, konkursa pieteikumā uzsver: „Izmantojot „Via Hanseatica” ceļojumu plānotāju un vēlāk arī mobilās aplikācijas piedāvātās iespējas, tūrists neapšaubāmi gūs pieredzi, cik ceļojuma plānošana var būt salīdzinoši ērta, ātra un vienkārša.” Konkursa vērtēšanas komisija ir apņēmusies par to pārliecināties, pati virtuāli izveidojot ceļošanas plānu pa „Via Hanseatica” maršrutu un, kas zina, jau uz pavasara pusi dodoties ceļā.“  

Aicinām ne tikai TAVA pārstāvjus, bet arī ikvienu ceļotmīli jau tagad pamēģināt saplānot sava nākamā atvaļinājuma maršrutu Via Hanseatica mājaslapā, to saglabājot, lai jau pēc dažiem mēnešiem, vasarā dotos baudīt trīs valstu tūrisma piedāvājumu. Pēc tam, kad maršruts izveidots, tas jāsaglabā – tad  to būs iespējams atvērt atkal no jauna gan mājaslapā, gan arī lejupielādēt mobilajā aplikācijā.

Vairāk par Via Hanseatica aicinām iepazīties maršruta mājaslapā : www.viahanseatica.info , kā arī Vidzemes plānošanas reģiona mājaslapā , kur aprakstītas visas aktivitātes un jaunumi maršrutu attīstot. 

FOTO: tava.gov.lv

Informāciju sagatavoja: Anita Āboliņa, projekta sabiedrisko attiecību speciāliste; anita.abolina@vidzeme.lv; +371 29454752, www.viahanseatica.info / www.facebook.com/ViaHanseaticaLatvija

22.11.2014

Notikumi

«Februāris 2020»
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829