Attālo teritoriju attīstība, izmantojot vietējos resursus pārrobežu VIA HANSEATICA tūrisma maršruta izstrādē

Vidzemes tūrisma pakalpojumu sniedzēji turpina piedalīties Via Hanseatica mācībās

Turpinot ieviest pārrobežu sadarbības projektu Via Hanseatica, Vidzemes plānošanas reģions sadarbībā ar SIA Nocticus turpina rīkot mācības tūrisma pakalpojumu sniedzējiem no Vidzemes. Mācību saturu izstrādājis un nozarē vērtīgus un atzītus lektorus ieteicis Dr.geogr. Andris Klepers, Vidzemes Augstskolas docents.

Projektā kopumā plānots organizēt piecus seminārus, trīs no tiem jau notikuši pavasara pusē, šobrīd kārta pienākusi ceturtajam mācību moduļa semināram. Divu dienu laikā, no 8.-9.oktobrim Siguldā mācību dalībnieki tiks iepazīstināti ar pakalpojumu dizainu un tā nozīmi tūrisma biznesā.

 

Foto: 2.mācību modulis, seminārs Valmierā

Mācībās tiks stāstīts gan par to, kas ir kvalitatīvs dizains tūrismā, demonstrējot arī labās prakses piemērus, gan tāpat tiks rādīts, kā veiksmīgs dizains spēj celt tūrisma pakalpojuma konkurētspēju tirgū.  Semināra laikā mācību lektori pieskarsies arī jautājumiem par pievilcīgas vides veidošanu, kā arī profesionāls fotogrāfs stāstīs par kvalitatīvas fotogrāfijas nozīmi tūrisma pakalpojumu pārdošanā.  

Līdz šim mācības bijušas plaši apmeklētas, un tūrisma uzņēmēji un dažādu tūrisma pakalpojumu sniedzēji no vairākiem Vidzemes plānošanas reģiona novadiem ļoti atzinīgi novērtējuši zināšanas, ko mācību laikā saņēmuši.

Mācības tiek organizētas ar mērķi veidot stipru Vidzemes tūrisma uzņēmēju un profesionāļu sadarbības tīklu, kas sniedz kvalitatīvus un tūristiem interesantus piedāvājums. Līdztekus zināšanu papildināšanai, projekta mācības sniedz iespēju tūrisma pakalpojumu sniedzējiem tikties un veidot jaunus projektus, balstītus uz savstarpēju sadarbību.

Projekts „Attālo teritoriju attīstība, izmantojot vietējos resursus pārrobežu Via Hanseatica tūrisma maršruta izstrādē” tiek īstenots Igaunijas - Latvijas - Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2007.-2013.gadam ietvaros. Vidzemes Plānošanas reģions ir projekta vadošais partneris, projekts tiek īstenots no 2012.gada 1.janvāra līdz 2014.gada 31.decembrim. Kopskaitā projektā darbojas 18 partneri un vairāk kā 20 asociēti partneri – pašvaldības, dažādas nevalstiskās un tūrisma organizācijas.   Par projektu un tā aktivitātēm vairāk aicinām lasīt šeit:

Papildus informācija: Dagnija Ūdre, Projektu speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā, mob.:29219477, e-pasts: dagnija.udre@vidzeme.lv   

Informāciju sagatavoja: Anita Āboliņa, Sabiedrisko attiecību speciāliste, Vidzemes plānošanas reģions, Mob.: +371 29454752, E-pasts: anita.abolina@vidzeme.lv , www.vidzeme.lv

03.10.2013

Notikumi

«Februāris 2020»
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829