Baltijas apmācību programma (BTP)

Aicinājums profesionālo izglītības programmu apguvējiem pieteikties dalībai starptautiskā projektā "Baltic Training Programme" (Baltiijas apmācību programma)

 

 

Profesionālo izglītības programmu apguvēji aicināti pieteikties dalībai Centrālā Baltijas jūras reģiona INTERREG IV A pārrobežu sadarbības programmas projektā

„Baltic Training Programme" (Baltijas apmācību programma).

Nodarbības un prakse trešajai apmācību grupai plānotas no š.g. 13. marta līdz 11. aprīlim. Tā ir iespēja iegūt starptautisku pieredzi Zviedrijā vai Igaunijā un papildināt savas profesionālās iemaņas un prasmes.

Dalībai projektā var pieteikties jaunieši, kas:

  • pēc vidējās izglītības iegūšanas apgūst kādu profesionālās izglītības programmu,
  • nākotnē ir iecerējuši pievērsties uzņēmējdarbībai,
  • pārvalda angļu valodu tādā līmenī, lai varētu piedalīties apmācību kursā un veikt praksi ārvalsts uzņēmumā.

Pieteikšanās termiņš - 2011.gada 31.janvāris.

Projekts "Baltic Training Programme" (BTP) tika uzsākts 2009. gada oktobrī; tas atbalsta profesionālās izglītības un apmācības internacionalizāciju, kā arī pārrobežu uzņēmējdarbību. Projekta darbības teritorija ir Igaunija, Latvija un Zviedrijas austrumdaļa (skatīt karti). BTP projekts noslēgsies 2012.gada maijā.

BTP projekts iedalās divās daļās. 
- Pirmā daļa - eksperimentālā programma - profesionālās izglītības programmu apguvējiem un viņu projektu idejām tiek atrasts sadarbības partneris   -uzņēmums citā valstī. Vispirms apmācāmie piedalās vienas nedēļas sagatavošanas kursos, kam seko trīs nedēļu prakse ārzemju sadarbības uzņēmumos. Abām pusēm, gan apmācāmajiem, gan uzņēmumiem, tiek piedāvātas konsultācijas, lai atbalstītu kopīgo sadarbības projektu attīstību. 

- Otrā daļa - BTP organizē septiņus seminārus mērķgrupām: profesionālās izglītības piedāvātājiem, uzņēmumiem, politiķiem un valsts ierēdņiem, kas saistīti ar profesionālo izglītību. Semināros tiks apspriestas būtiskas tēmas par profesionālās izglītības internacionalizāciju un pārrobežu uzņēmējdarbību Centrālajā Baltijas jūras reģionā.

Projektu finansē Centrālā Baltijas jūras reģiona INTERREG IV A 2077. -2013. gada Programma, bet nozīmīgu līdzfinansējumu dod arī Stokholmas apgabala administrācija un četri projekta partneri - Norden asociācija un Frans Schartau Biznesa institūts (Stokholmas pilsēta) Zviedrijā, Narvas profesionālās apmācības centrs Igaunijā un Vidzemes plānošanas reģions Latvijā.

 

Plašāka informācija par projektu un pieteikuma forma ir pieejama projekta mājas lapā: www.baltictrainingprogramme.eu

Jautājumu gadījumā sazinieties ar projekta vadītāju Vidzemes plānošanas reģionā Dagniju Ūdri, tel. 29219477, e-pasts: dagnija.udre@vidzeme.lv

 

 

11.01.2011

Notikumi

«Janvāris 2021»
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031