Baltijas transporta loks (Baltic Loop)

Neizmantotā potenciāla meklējumos: projekta “BALTIC LOOP” starptautiskā ziņu lapa

Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldību attīstība lielā mērā ir atkarīga no transporta infrastruktūras un tās saimnieciskas un ilgtspējīgas izmantošanas un attīstīšanas. Tas ir liels izaicinājums vietējām pašvaldībām un reģionam kopumā. Arī pasaulē mūsdienīgs un attīstīts transporta tīkls un vienota mobilitātes sistēma ir kļuvuši par noteicošiem faktoriem, lai nodrošinātu reģionu labklājību, izaugsmi un attīstību.

Projekta BALTIC LOOP  partnerība apvienos spēkus, lai uzlabotu preču un pasažieru ceļošanas laiku starp trim projekta definētiem CentrālBaltijas reģiona koridoriem (Ziemeļu, Vidējā un Dienvidu), tādējādi padarot koridorus pievilcīgākus jaunu uzņēmumu piesaistei un inovāciju attīstībai.Izdodot starptautisku ZIŅU LAPU (tā lasāma angļu valodā), partnerība SKAIDRO tēmas aktualitāti, kā arī IEPAZĪSTINA ar iecerēto mērķi un attiecīgi aktivitātēm, kuras plānotas, lai UZLABOTU kravu un pasažieru pārvadājumus konkrētajos transporta koridoros.

Tāpat lasītājiem piedāvājam ielūkoties dažās no vērtīgajām ATZIŅĀM, kas izskanēja projekta uzsākšanas pasākumā Tallinā 2019. gada septembrī. Tajā piedalījās vairāki nozīmīgi nozares spēlētāji no Igaunijas, t.sk. Ekonomikas ministrijas pārstāvji, nozares eksperti, ietekmīgu transporta uzņēmumu un asociāciju pārstāvji, stratēģiski nozīmīgā Rail Baltic projekta koordinators, ostu pārvalžu vadītāji u.c. Viņu vērojumi un secinājumi uzskatāmi par būtisku papildinošu informāciju projekta veiksmīgākai attīstībai. 

 

Ziņu lapa lasāma >> ŠEIT.


Jautājumiem: Inese Jēgere, projekta vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā, inese.jegere@vidzeme.lv

27.09.2019

Notikumi

«Septembris 2020»
POTCPSSv
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930