Industriālā mantojuma atdzīvināšana tūrisma attīstībai (Industriālais mantojums)

Projekta "Industriālais mantojums" partneri tikās sanāksmē Sāremā

Noslēdzot pirmo projekta atskaites periodu, projekta "Industriālā mantojuma atdzīvināšana tūrisma attīstībai" partneri un uzraudzības grupas pārstāvji 2017. gada 5.–6. oktobrī tikās sanāksmē Igaunijā, Sāremā, lai analizētu paveikto un pārrunātu plānotās aktivitātes nākamajā periodā.

Latvijas un Igaunijas projekta partneri sanāksmes ietvaros iepazinās ar projekta partnera “Lumandas kaļķu parks” piedāvājumu un īstenojamajiem pasākumiem. Tāpat visiem dalībniekiem bija iespēja iepazīties ar Pöide alus darītavu, kas izvietota industriālā mantojuma telpās – bijušajā spēkstacijas ēkā, ar Sāremā dzirnavām – restorānu, kur vējdzirnavās izvietotais restorāns darbojas jau vairākus gadu desmitus, kā arī ar Anglas vējdzirnavu piedāvājumu.


Sanāksmes gaitā projekta dalībnieki noklausījās divus tematiskos seminārus:

Industriālā mantojuma vietu pakalpojumu veidošana (Service design on Industrial Heritage objects, Sille Roomets)

Industriālā mantojuma objektu attīstība par tūrisma piedāvājumu (Developing Industrial Heritage object to tourism product, Henri Kuningas).
 
Atšķirībā no iepriekšējās (uzsākšanas) sanāksmes, šajā partneri bija atvērtāki un dalījās ar projekta ietvaros realizēto, savu pieredzi un plāniem. Sanāksme nostiprināja esošo sadarbības tīklu un ļāva visiem nodibināt ciešākus savstarpējos kontaktus. Sanāksmes otrajā dienā tika pārrunāts projekta 1. atskaites perioda progress,  kā arī katrs projekta partneris iepazīstināja ar savu darbu virzību. Visi klātesošie tika iepazīstināti ar līdzšinējiem projekta komunikācijas pasākumiem un turpmāko mārketinga aktivitāšu plānu. Plānots, ka nākamgad martā projekta partneri tiksies Vidzemē, kad Vidzemes plānošanas reģions organizēs nākamo projekta sanāksmi, lai pārrunātu projekta 2. perioda progresu.
Semināra prezentācijas par projektu var aplūkot šeit:

Projekta 1.atskaites perioda progress (Overview of project progress of 1st Reporting period) – Maija Bebre, Kurzemes plānošanas reģions

Projekta mārketinga aktivitātes (Marketing activities) – Merike Järv, Dienvidigaunijas reģions

Projekta publicitāte un komunikācijas aktivitātes (Communication activities) – Jana Briede, Rīgas plānošanas reģions


Šis raksts atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Informāciju sagatavoja:
Maija Bebre
Projekta vadītāja
Kurzemes plānošanas reģions
maija.bebre@kurzemesregions.lv


16.10.2017

Notikumi

«Aprīlis 2020»
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930