Informācijas sabiedrības un IKT attīstība audiovizuālajā uzņēmējdarbībā (Medi@TIC)

Labākā attīstība - sadarbībā

Ar labiem piemēriem audiovizuālo mediju attīstībā nomaļos reģionos septembra vidū dalījās projekta “Informācijas sabiedrības un IKT attīstība adiovizuālajā uzņēmējdarbībā” (Medi@TIC) partneri no Norvēģijas pilsētas Kristiansandas. Informācijas komunikācijas tehnoloģijas (IKT) ir nomaļo reģionu attīstības nākotne. Norvēģijas pārstāvji vizītes laikā uzsvēra, ka jebkura attīstība balstās uz savstarpējo sadarbību, jo “be better together” (“būt labākiem kopā”) princips vienmēr darbojas veiksmīgāk nekā vienkārša konkurence. Kristiansandā kopā ar projekta pārstāvi no Vidzemes plānošanas reģiona projekta pasākumā piedalījās arī Vidzemes Augstskolas bakalaura studiju programmas “Mediju studijas un žurnālistika” direktore Agnese Karaseva.

Arī Vidzemes plānošanas reģions var lepoties ar veiksmīgiem un kvalitatīviem piemēriem IKT uzņēmējdarbības attīstībā reģionā. Kā vieni no tiem ir Vidzemes Televīzija un radošā studija “Epata Studio”, kas Vidzemes vārdu jau nes ārpus reģiona robežām. Lai dalītos ar savu veiksmīgo pieredzi uzņēmējdarbībā un uzzinātu Itālijas veiksmīgo pieredzi IKT attīstībā, Vidzemes Televīzijas pārstāve Aiva Logina un “Epata studio” vadītājs Dāvis Doršs novembra vidū dosies uz piejūras pilsētu Dženovu.

Dženovas partneri projekta dalībniekiem sagatavojuši interesantas prezentācijas un praktiskus piemērus. Brauciena mērķis ir izprast, kā Itālijā audiovizuālie uzņēmēji un atbalsta organizācijas meklē aizvien jaunus un inovatīvus risinājumus IKT jomas attīstībai. Tiks apskatīts Dženovas mediju un audiovizuālo uzņēmumu inkubators, kā arī prezentēti dažādi un inovatīvi uzņēmējdarbības piemēri.

 

   

31.10.2012

Notikumi

«Augusts 2020»
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31