Kokapstrādes un mēbeļu industrijas produktu inovācijas un eksports Veru apgabalā un Vidzemes plānošanas reģionā

Garage48 Wood koksnes produktu prototipu izstrādes 48 stundu maratons atgriežas ar jaunu sparu; šoreiz norises vieta Cēsīs!

Jau otro reizi aicinām piedalīties Garage48 Wood hakatonā, kas norisināsies no šī gada 23.-25. novembrim Cēsīs. Grandiozā pasākuma ietvaros kopā pulcināsim kokrūpniecības nozares speciālistus, industriālos dizainerus un arhitektus, inženierus, kokapstrādes burvjus, kā arī kokapstrādes, inženierzinātņu, dizaina, mākslas un uzņēmējdarbības jomu studentus, lai, apvienojot savu radošumu, pārvērstu to unikālos koka produktu prototipos.

Ko Jūs izvēlētos radīt no koka publisko telpu vajadzībām? Kā vislabāk demonstrēt koka praktiskumu un skaistumu uz ielām, sabiedriskajās telpās, dabā un citās vietās, kas pieejamas katram no mums? Šīs tuvojošās 48 stundas ir Jūsu iespēja, lai to uzzinātu un izmēģinātu!

Dizaineri, arhitekti, galdnieki/tehnologi, konstruktori/inženieri, kokrūpniecības nozares speciālisti no Latvijas un Igaunijas, mārketinga speciālisti/biznesa attīstītāji un dedzīgākie projektu vadītāji – nāciet, apvienojieties starpdisciplinārās komandās un 48 stundu laikā pārvērtiet savas idejas reālos koka produktos! Kopīgam darbam apvienosimies Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolā, kur būs pieejama pilnvērtīgi aprīkota kokapstrādes darbnīca un profesionālu mentoru palīdzība.

Biļetes iepriekšpārdošanā par EUR 12 pieejamas tikai līdz 5. novembrim: https://fienta.com/garage48-wood-2.

Īpaši gaidām šādu jomu lietpratējus:

Dizaineris - plāno un sniedz redzējumu par produktu vizuāli un sajūtās, pārrauga produkta ērtumu lietotājam.

Arhitekts - spēj idejas pārnest zīmējumos un modelī.

Galdnieks / tehnologs – izprot zīmējumus/skices un balstoties uz tiem, prot izstrādāt pareizas detaļas. Pazīst materiālu, tehniskās iekārtas, spēj noteikt labāko veidu dažādu detaļu izgatavošanai.

Konstruktors / inženieris - spēj rast veidu, kā vislabāk samontēt izstrādātās detaļas. Prot izstrādāt izturīgu un stipru prototipu ciešā sadarbībā ar dizaineri/arhitektu. Spēj idejas pārnest zīmējumos un modeļos.

Kokrūpniecības nozares speciālisti no Igaunijas/Latvijas – ikdienā strādā kokapstrādes vai mēbeļu izgatavošanas industrijā un pārzina tās procesus.

Mārketinga speciālisti / biznesa attīstītāji – ir pieredze kokrūpniecības nozarē un zināšanas jaunu produktu virzīšanā tirgū, lai sāktu plānot pirmos soļus jau hakatona laikā.

Dedzīgi projektu vadītāji – piemīt dabīgs iekšējs dzinulis un spēja vadīt komandu, lai piegādātu darbojošos prototipu līdz svētdienas vakaram.

Mēs palīdzēsim nokomplektēt komandas un apgādāsim Jūs ar darbarīkiem un nepieciešamo aprīkojumu. Koksnes produktu prototipu izstrādes hakatona laikā Jūs uzmanīs un palīdzību sniegs kokrūpniecības nozares eksperti un palīgi no kokapstrādes komandas, tāpat sarūpēsim gardāko maltīti un iepazīstināsim ar foršiem cilvēkiem.

Sekojiet jaunākajai informācijai par notikumu Facebook.

Vairāk informācijas par pasākumu: http://garage48.org/events/garage48-wood-2 

Papildu informācijai rakstiet uz wood@garage48.org.

 

Iesildošais pasākums

Lai hakatona laikā prototipa izstrāde būtu veiksmīga, tiks rīkoti iesildošie pasākumi Latvijā un Igaunijā, lai sagatavotos galvenajam notikumam, apspriestu idejas un sniegtu Jums padomus par to, kā labāk prezentēt savas idejas.

Autobusi

Dalības biļetē ir iekļauti arī ceļa izdevumi uz hakatonu un atpakaļ. Tiks nodrošināti autobusi maršrutā Tallina-Tartu-Cēsis un Rīga-Cēsis.

Atgriešanās no hakatona 25. novembra vakarā, plkst. 20:30 visos maršrutos virzienā uz Tartu-Tallina un Rīgu.

Izmitināšana

Dalībniekiem tiks nodrošinātas telpas gulēšanai pasākuma norises vietas telpās (uz grīdas) tāpēc paņemiet līdzi savu guļammaisu, matraci un spilvenu!

SCREW IT, LET’S DO IT!

Garage48 Wood 2 hakatonu organizē Garage48, sadarbībā ar Vidzemes plānošanas reģionu un TSENTER Kokapstrādes un mēbeļu ražošanas centru Igaunijā Interreg Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta “Koksne un mēbeles” ietvaros (https://estlat.eu/en/estlat-results/wood-and-furniture.html). Projekts tiek īstenots ar ERAF līdzfinansējumu, atbalsta Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolā.

Augstākminētā informācija šajā publikācijā atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts, iegūtie materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām. 

13.09.2018

Notikumi

«Februāris 2020»
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829