Mobilitāte un pieejamība lauku reģionos - jaunas pieejas mobilitātes koncepciju izstrādei attālos lauku reģionos (MARA)

Līdz 7. jūnijam atvērta pieteikšanās starptautiskam semināram par pieprasījumā balstītiem transporta pakalpojumiem

Šā gada 8. jūnijā no plkst.15.00 līdz plkst.17.00 notiks tiešsaistes seminārs “Kas ir uz pieprasījuma balstīta transporta pakalpojumu attīstības kavētāji un virzītājspēki? Pieredzes stāsti no attāliem Eiropas reģioniem”. Tajā ar savu pieredzi aicināts dalīties arī Vidzemes plānošanas reģions – interese par nesen Vidzemē veiktā pilotprojekta “transports pēc pieprasījuma” rezultātiem ir liela, īpaši ārvalstīs, tostarp Vācijā.

Semināra mērķis ir aktualizēt uz pieprasījumu balstītu transporta pakalpojumu attīstības potenciālu, vienlaikus demonstrējot izaicinājumus, ar kuriem nereti nākas sastapies ieviešot inovatīvus, iepriekš nebijušus risinājumus.

Papildus stāstījumam par izaicinājumiem un šķēršļiem, lektori no Eiropas valstīm dalīsies pieredzē par to, kā tos iespējams pārvarēt.

Pasākums strukturēts divās daļās, pirmo daļu veltot prezentācijām, bet otrajā daļā auditorijai un lektoriem kopīgi darbojoties tiešsaistes platformā, lai atrastu labākos risinājumus un rekomendācijas ātrākai un sekmīgākai inovatīvu transporta risinājumu ieviešanai.

Semināru organizē Vācijas Mēklenburgas–Priekšpomerānijas Enerģētikas, infrastruktūras un digitizācijas ministrija projekta “MARA” (Interreg Baltijas jūras reģiona programma 2014.-2020. gadam) ietvaros.

Pasākuma programma

Pasākums notiks angļu valodā ZOOM platformā.

Aicinām pieteikties semināram līdz š.g. 7. jūnijam ŠEIT.

 

Projekta “Mobilitāte un pieejamība lauku reģionos - jaunas pieejas mobilitātes koncepciju izstrādei attālos lauku reģionos (MARA)”  mērķis ir uzlabot mobilitātes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti lauku reģionos. Tā īstenošanā iesaistījušies 12 partneri no reģioniem Vācijā, Polijā, Norvēģijā, Lietuvā, Zviedrijā, Krievijā, Igaunijā, Somijā un Latvijā. Vairāk informācijas par projektu www.mara-mobility.eu (angļu valodā) un www.vidzeme.lv (latviešu valodā).

 

Jautājumiem: Andžejs Stepančuks, telpiskās plānošanas eksperts Vidzemes plānošanas reģionā (andzejs.stepancuks@vidzeme.lv)

Informāciju sagatavojusi: Anita Āboliņa, sabiedrisko attiecību vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā (anita.abolina@vidzeme.lv)

03.06.2021

Notikumi

«Jūlijs 2024»
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031