MVU attīstība veselības aprūpes nozarē (Health4Growth)

Valmierā notiks seminārs - diskusija „Starpnozaru sadarbība veselīgai Vidzemei”Vidzemes plānošanas reģions jau vairāk kā gadu darbojas projektā „Mazo un vidējo uzņēmumu attīstība veselības aprūpes nozarē” (Health4Growth), ar kura palīdzību meklē veidus, kā savā starpā sadarboties veselības aprūpes iestādēm no valsts, privātā un nevalstiskā sektora. Viens no reģiona labās prakses piemēriem sadarbības jomā ir Vidzemes augstvērtīgas un veselīgas pārtikas klasteris, kā veiksmīga sadarbības forma starp uzņēmējiem un pētniekiem. Lai veicinātu ciešāku sadarbību starp visām iesaistītajām pusēm, 19. aprīlī Vidzemes Augstskolā notiks seminārs - diskusija „Starpnozaru sadarbība veselīgai Vidzemei”.   

Seminārs mērķis ir rast iespējas, kā veicināt mazo un vidējo uzņēmēju izaugsmi, piedāvājot kvalitatīvus produktus un pakalpojumus veselības veicināšanā un uzlabošanā. Tāpat būtiski ir stiprināt  sadarbību starp organizācijām no uzņēmējdarbības, valsts un pašvaldību sektora. Savstarpējā sadarbība ir svarīgs priekšnosacījums sekmīgai uzņēmējdarbības vides attīstībai veselības aprūpes nozarē. Liela nozīme veselības veicināšanai ir arī augstvērtīgai un veselīgai pārtikai, kuras ražošanas attīstība uzņēmumu un reģiona izaugsmei ir viens no Vidzemes augstvērtīgas un veselīgas pārtikas klastera dalībnieku sadarbības mērķiem.        

Pasākumā īpaši aicināti piedalīties mazie un vidējie uzņēmēji, kuri darbojas veselības attīstības, veselīgas pārtikas, rehabilitācijas un citās ar veselības pakalpojumiem saistītās jomās. Lai novērtētu Vidzemes ražotāju veselīgas pārtikas piedāvājumu, pēc konferences notiks neliela Vidzemes augstvērtīgas un veselīgas pārtikas klastera dalībnieku produkcijas degustācija. 

Dalība semināram „Starpnozaru sadarbība veselīgai Vidzemei” jāpiesaka līdz 16. aprīlim, reģistrējoties šeit. Semināra darba kārtība pieejama šeit.              

Projektu „Health4Growth” līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un to realizē Starpreģionu sadarbības programmas „Interreg IVC” ietvaros.           

11.04.2013

Notikumi

«Jūlijs 2024»
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031