MVU attīstība veselības aprūpes nozarē (Health4Growth)

Vidzemes plānošanas reģions uzņem projekta partnerus, lai diskutētu par veselības nozares pilnveidošanas iespējām

No 7. līdz 8. maijam projekta „MVU attīstība veselības aprūpes nozarē” (Health4Growth) ietvaros Vidzemes plānošanas reģionā viesosies projekta partneri no sešām Eiropas valstīm. Vizītes mērķis ir dalība projekta vadības grupas sanāksmē, kas šoreiz norisināsies Latvijā, Cēsīs.

Sanāksmes ietvaros projekta partneri detalizēti izvērtēs līdzšinējo projekta progresu, kā arī iezīmēs galvenās aktivitātes, kas vēl jāpaveic līdz projekta noslēgumam šī gada nogalē. Projekta galvenais rezultāts būs izstrādāts labo prakšu ieviešanas plāns, kurā katrs partneris, izvēloties savai situācijai piemērotāko praksi veselības nozares uzlabošanai, pārņems to savā reģionā. Projekta vispārējais mērķis ir uzlabot darbības vidi vietējiem, reģionālajiem uzņēmējiem un veselības aprūpes sistēmas darbiniekiem, attīstot iesaistīto pušu sadarbību jaunu risinājumu radīšanā.

Līdz šim katrs partneru reģions ir sagatavojis situācijas izpēti un praktiskus ieteikumus uzņēmējdarbības un veselības aprūpes sektora sadarbības politikas uzlabošanai. VPR ir identificējis reģiona spēcīgās puses veselības aprūpē, kas ir dabīga un veselīga pārtika, kā arī konkurētspējīgi veselības aprūpes pakalpojumi, kuriem ir liels potenciāls kļūt komerciāli veiksmīgiem ne tikai pie mums, bet arī ārzemēs. Ar Vidzemes plānošanas reģions situācijas izpēti var iepazīties šeit.

Vizītes ietvaros partneri viesosies arī vienā no Vidzemes augstvērtīgas un veselīgas pārtikas klastera biedriem Zilver mājas vīnu darītavā, kas ir VPR labās prakses piemērs.

Projekts „Mazo un vidējo uzņēmu attīstība veselības aprūpes nozarē” (Health4Growth) meklē veidus, kā savā starpā sadarboties veselības aprūpes iestādēm no valsts, privātā un nevalstiskā sektora. Projektu „Health4Growth” līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un to realizē Starpreģionu sadarbības programmas „Interreg IVC” ietvaros.

Papildu informācija: Lelde Ābele, projektu vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā, mob.:  29266757, e-pasts: lelde.abele@vidzeme.lv.

07.05.2014

Notikumi

«Jūlijs 2024»
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031