Piesārņoto vietu salīdzinošā novērtēšana (BECOSI)

Vidzemes pašvaldību speciālisti apgūs jaunas zināšanas par piesārņojumu risku novērtēšanu

Ceturtdien, 30. augustā, plkst. 11:00 zemnieku saimniecībā “Lielkrūzes”, Jaunpiebalgas pagastā, Jaunpiebalgas novadā, Vidzemes plānošanas reģions organizē semināru “Piesārņojuma risku novērtēšana”. Seminārā ar savu pieredzi par piesārņojuma risku novērtēšanu un tās nozīmi teritorijas attīstības plānošanas dokumentu izstrādē dalīsies jomas speciālisti no uzņēmuma SIA “Venteko”, kā arī par aktualitātēm plānošanas jautājumos pastāstīs Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas darbinieki.

 

Precīza darba kārtība pieejama šeit.

 

 

Semināra pirmajā daļā Vidzemes plānošanas reģiona projekta vadītājs Jānis Antons dalībniekus iepazīstinās ar projekta “Piesārņotu vietu sanācija” jeb “BECOSII” gaitu un galvenajām aktivitātēm, kā arī z/s “Lielkrūzes” īpašnieks Guntars Dolmanis par videi draudzīgas saimniekošanas pieredzi.

Turpinājumā paredzēta SIA ‘’Venteko’’ speciālistu lekcija ‘’Piesārņojuma risku novērtēšana, tās nozīme teritorijas attīstības plānošanas dokumentu izstrādē un piesārņojuma uzraudzības uzlabošanā’’ un cita profesionāli derīga informācija par piesārņotu teritoriju plānošanu.

Savukārt, lai turpmāk pašvaldību teritorijas attīstības plānošanas dokumentus tiktu izstrādāti vēl kvalitatīvāk, Vidzemes plānošanas reģiona telpiskās attīstības plānošanas speciālistes Ieva Kalniņa un Anda Eihenbauma pastāstīs par novērotajām kļūdām un trūkumiem jau iesniegtajos plānos.

Par teritorijas plānošanu reglamentējošo normatīvo aktu izstrādes gaitu un citām aktualitātēm plānošanas jomā semināra noslēgumā runās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Telpiskās plānošanas departamenta direktores vietniece Ilze Aigare.

 

Seminārs tiek organizēts Centrālbaltijas reģiona Interreg IV A programmas projekta “Piesārņotu vietu sanācija” ietvaros.

29.08.2012

Notikumi

«Decembris 2019»
POTCPSSv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031