Profesionālās pilnveides izglītības programmu izstrāde energoefektīvu ēku būvniecības prasmju pilnveidei Latvijā (BUILD UP Skills FORCE)

Aicinām pieteikties apmācību semināram "Kā sasniegt izvirzītos energoefektivitātes mērķus, realizējot ēku atjaunošanu vai gandrīz nulles enerģijas patēriņa ēku būvniecību"

Projekta “BUILD UP Skills FORCE” ietvaros tiek organizēti divu dienu apmācību kursi būvniecības profesionāļiem, valsts institūciju un pašvaldību pārstāvjiem, profesionālo skolu pārstāvjiem un citiem, kas skars kā inženiertehniskos, tā arī būvniecības plānošanas un vadības aspektus ēku energoefektivitātes projektos. Apmācību seminārs notiks 20. un 21. aprīli, Rīgā.

Apmācību semināra laikā tiks meklētas atbildes uz jautājumu, kādā veidā sasniegt izvirzītos mērķus, realizējot ēku atjaunošanu vai gandrīz nulles enerģijas patēriņa ēku būvniecību. 

Apmācības notiks starptautiska eksperta Gerard Bruijnse vadībā. Gerards ir piedalījies Nīderlandes gandrīz nulles enerģijas patēriņa ēku atbalsta programmas izstrādē, izstrādājis renovācijas koncepciju, kas dažu dienu laikā ļauj dzīvojamo ēku renovēt līdz nulles enerģija ēkas līmenim (ēkas renovācija divu dienu laikā - https://www.youtube.com/watch?v=naFSzwcY8vM), tāpat viņš ir vairāku apmācību programmu autors un energoefektivitātes projektu vadītājs dažādās valstīs.    

Apmācību seminārs notiks 20. un 21. aprīli, Rīgā, Rīgas domes telpās.

20. aprīlī 511. telpā no plkst. 9:30-16:30 ar kafijas pauzēm un pusdienu pārtraukumu;

21. aprīlī 508. telpā no plkst. 9:30 – 15:00 ar kafijas pauzēm un pusdienu pārtraukumu.

Apmācības notiks angļu valodā.

Apmācības ir bezmaksas un tiek organizētas programmas „Saprātīga enerģija Eiropai” finansētā projekta „BUILD UP Skills – FORCE” ietvaros. Vairāk par projektu lasiet: http://www.rpr.gov.lv/bus-force/ 

Lai savstarpējas diskusijas un pieredzes apmaiņa būtu efektīva, esam ierobežojuši apmācību kursu dalībnieku skaitu līdz 20 cilvēkiem, tāpēc lūdzam pieteikties savlaicīgi.

Pieteikties apmācībām varat elektroniski līdz 18. aprīlim, rakstot uz e-pastu: Agrim Kamenderam agris.kamenders@rtu.lv Vairāk informācijas zvanot pa tālruni 29145442.

Pieteikuma e-pasta vēstulē lūdzam norādīt:

 

  • Vārds, uzvārds;
  • Kontaktinformācija (e-pasta adrese un mobilā tālruņa numurs);
  • Pārstāvētais uzņēmums/institūcija un ieņemamais amats.

 

Apskatāmās tēmas:

 

  • Gandrīz nulles enerģijas patēriņa ēkas;
  • Efektīva ēku renovācija;  
  • Būvniecībā strādājošo apmācību metodes un būvniecības kvalitāte;
  • Efektīva atjaunojamo energoresursu izmantošana un integrācija ēku apkures un karstā ūdens vajadzību nodrošināšanai (saule un siltumsūkņi);
  • Praktisko projektu analīze;
  • Inovācijas ēku renovācijā  un nākotnes perspektīva;
  • Energoefektivitātes projektu plānošana un realizācija.

 

Laikā no 2014. līdz 2016. gada aprīlim tiek ieviests projekts „Profesionālās pilnveides izglītības programmu izstrāde energoefektīvu ēku būvniecības prasmju pilnveidei Latvijā” (BUILD UP Skills FORCE). Projekts tiek īstenots Eiropas Savienības „Saprātīga enerģija Eiropai” programmas ietvaros. Projekta mērķis ir paaugstināt būvniecībā strādājošo prasmes un zināšanas par gandrīz nulles enerģijas ēku būvniecību un esošo ēku renovāciju. Projekta partneri: Rīgas plānošanas reģions, Kurzemes plānošanas reģions, Vidzemes plānošanas reģions, Zemgales plānošanas reģions, Latvijas Būvinženieru savienība, Izglītības kvalitātes valsts dienests, Latvijas Vides investīciju fonds. 

Papildu informācija: Henrijs Rūsis, Projekta vadītājs Vidzemes plānošanas reģionā, henrijs.rusis@vidzeme.lv, tel. 26557567


14.04.2016

Notikumi

«Jūlijs 2020»
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031