Reģionālie pasākumi darbības programmu inovācijai (RATIO)

14. jūnijā Līgatnē notiks forums “Augt krīzes apstākļos – iespējas, izaicinājumi un citu valstu pieredze.”

Otrdien, 14. jūnijā Vidzemes plānošanas reģions aicina uzņēmējus, organizāciju un pašvaldību vadītājus, speciālistus un ekspertus, kā arī citus interesentus uz pieredzes apmaiņas forumu “Augt krīzes apstākļos – iespējas, izaicinājumi un citu valstu pieredze.”. Pasākums notiks Līgatnē, Gaujas ielā 4, Zeit telpās. Forums tiek organizēts ar mērķi  veicināt Vidzemes reģiona uzņēmumu un organizāciju izaugsmi un konkurētspēju, mācoties no pašu un citu valstu iedvesmojošākās pieredzes.

Pasākumā savā pieredzē dalīsies Vidzemes uzņēmēji un atbalsta organizāciju pārstāvji, atklājot galvenās krīzes pārvarēšanas atziņas un lielākos šī brīža izaicinājumus.

Viņu vidū Marģers Zeitmanis (ZEIT), Reinis Upenieks (Zero Contact Services), Ilze Eglāja (Vidzemes Attīstības aģentūra) un Juris Čeičs (LIAA Valmieras Biznesa un inovāciju inkubators).

 

Forumā aicināta piedalīties arī Latvijas Bankas eksperte Daina Paula, lai pastāstītu, ko varam sagaidīt no starptautiskās ekonomikas šūpošanās, kā tā ietekmē Latvijas tautsaimniecības stāvokli, inflāciju un eksporta iespējas.

Klātesošie dzirdēs, kā un cik veiksmīgi uzņēmumi pārvarējuši līdz šim Covid-19 krīzi Vidzemē un citviet Eiropā un kāda ir pēcpandēmijas pasaule Ukrainas kara žņaugos.

Vērtīga solās būt pēcpusdienas paneļdiskusija, kurā dalībnieki diskutēs par iespējām un rīcībām, tai skaitā sadarbību un atbalstu, kas būtu nepieciešams izaugsmes jaudas atbrīvošanai Vidzemē.

FORUMA PROGRAMMA

REĢISTRĒŠANĀS DALĪBAI FORUMĀ (līdz š.g. 10. jūnijam plkst. 15:00)

Pēdējie divi gadi mūs nemitīgi izaicina, neļaujot ne mirkli atslābt vai iegrimt komforta zonā. Daudzviet ekonomisti un politiķi jau runā ne vairs par krīzes, bet gan krīžu eskalāciju vadību. Kā uzsvērts jau vissenākajos stratēģijas rakstos, krīzē vissvarīgākais ir zināt aktuālāko informāciju un rīkoties atbilstoši.

Forums tiek organizēts Vidzemes plānošanas reģionam īstenojot Interreg Europe starpreģionu sadarbības programmas 2014-2020 projektus “RATIO” un “SUPER”.

 

Jautājumiem: Rita Merca, projektu vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā, rita.merca@vidzeme.lv, mob.t. 29476373

Informāciju sagatavojusi: Anita Āboliņa, sabiedrisko attiecību vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā, anita.abolina@vidzeme.lv

 

01.06.2022

Notikumi

«Jūlijs 2024»
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031