Vidzeme iekļauj

Sociālās rehabilitācijas pakalpojumi projektā “Vidzeme iekļauj”

Lai veicinātu informācijas pieejamību un palīdzētu izlemt par kādu pakalpojumu, vienkopus apkopots detalizēts saraksts par to sociālās rehabilitācijas pakalpojumu klāstu pieaugušajiem un bērniem, ko līdz šim izmantojušas projektā “Vidzeme iekļauj” iesaistītās ģimenes.

Projekta ietvaros pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kā arī viņu vecākiem, iespējams izmantot dažādus sociālās rehabilitācijas pakalpojumus.

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem (Nr.313), bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuri dzīvo ģimenēs, un, kuriem deinstitucionalizācijas projekta ietvaros ir izstrādāts individuālais atbalsta plāns, ir iespējams izmantot neierobežotu sociālās rehabilitācijas pakalpojumu reižu skaitu, tāpat tas attiecas uz šo bērnu likumiskajiem pārstāvjiem. Arī pieaugušie ar garīga rakstura traucējumiem var saņemt neierobežotu individuālo konsultāciju un atbalsta grupu pakalpojumu reižu skaitu. 

Sociālās rehabilitācijas pakalpojumus ģimenes izvēlas pašas, tādēļ aicinām izmantot šo apkopojumu kā palīgu, lai labāk orientētos pieejamajās izvēlēs.

Informācija par pakalpojumu sniedzējiem un to kontakti (pakalpojumu sniedzēju dati var būt mainīti, ņemot vērā, ka informācija apkopota par agrāk saņemtajiem pakalpojumiem):

>> pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem 

>> bērniem ar funkcionāliem traucējumiem 

Papildu informācija: Ina Miķelsone, projekta “Vidzeme iekļauj” vadītāja, tālrunis: +371 29289487, e-pasts: ina.mikelsone@vidzeme.lv.

 

Aktivitātes tiek īstenotas deinstitucionalizācijas projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros. Tā mērķis ir Vidzemes plānošanas reģionā palielināt ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem. Vairāk: http://www.vidzeme.lv/lv/projekti/vidzeme_ieklauj/info/

Informāciju sagatavoja: Ieva Bīviņa, Vidzemes plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību speciāliste, e-pasts: ieva.bivina@vidzeme.lv.


07.07.2022

Notikumi

«Jūnijs 2023»
POTCPSSv
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930