Vidzemes reģiona pašvaldību kapacitātes stiprināšana inovāciju ekonomikas attīstības projektu jomā

APTAUJA “Inovāciju ekonomikas attīstības izaicinājumi un potenciāls Vidzemes reģiona pašvaldībās”

Projekta “Vidzemes reģiona pašvaldību kapacitātes stiprināšana inovāciju ekonomikas attīstības projektu jomā” ietvaros pašvaldību pārstāvji aicināti aizpildīt aptauju par inovāciju ekonomikas attīstības izaicinājumiem un potenciālu Vidzemes plānošanas reģionā.

 

Vidzemes reģiona pašvaldību aptauja tiek īstenota ar mērķi apzināt inovāciju ekonomikas attīstības potenciālu un izaicinājumus pašvaldībās. Aptauja ir daļa no kopējā izpētes procesa, kura ietvaros tiek apzināta esošā situācija, identificētas reģionā darbojošos institūciju vajadzības, apzināti pieejamie finanšu instrumenti, citi esošie un nepieciešamie resursi.

Balstoties apzinātajās vajadzībās un iespējās, 2012.gadā tiks īstenotas šauri specializētas apmācības, kuru mērķis – radīt priekšnoteikumus resursu, kas nepieciešami inovatīvas ekonomikas attīstībai, piesaistei reģionam.  To saturs tiks veidots atbilstoši jūsu izteiktajām vajadzībām.

 

Vārds «inovācija» nereti asociējas ar zinātniskajām laboratorijām, pētniecību, nākotnes tehnoloģiju attīstību. Jā, arī tā tiek radīta inovācija. Taču inovācija tiek radīta un ieviesta arī ikdienišķākā vidē –mums līdzās darbojošos privātuzņēmumos, valsts un pašvaldību iestādēs, nevalstiskajās organizācijās. Tas notiek:

1)     pilnveidojot vai pārveidojot zināmos produktus un pakalpojumus, tādā veidā piešķirot tiem jaunu vērtību,

2)     radot jaunus produktus no tradicionālām, zināmām, pieejamām precēm,

3)     mainot vai pilnveidojot produktu ražošanas un pakalpojumu sniegšanas procesus.

 

VARAM TEIKT, KA INOVĀCIJA IR PROCESS, KURĀ IDEJAS PAR PRODUKTIEM UN PAKALPOJUMIEM TIEK ĪSTENOTAS TIRGŪ PIEPRASĪTĀ UN KONKURĒTSPĒJĪGĀ PRODUKTĀ VAI PAKALPOJUMĀ.

 

Aicinām ikvienu, kurš aizpildīs šo aptaujas anketu, radoši, inovatīvi palūkoties uz savas pašvaldības un reģiona kopējo sociālekonomisko, dabas un kultūras vidi un tās inovatīvas izmantošanas iespējām. Jūsu redzējums ir svarīgs, lai mēs kopīgi atrastu jaunas idejas un to īstenošanā izmantotu esošās iespējas! 

 

Aptauja pieejama šeit.

100% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

20.12.2011

Notikumi

«Februāris 2020»
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829