Vienas pieturas aģentūras paplašinātais modelis, lai palielinātu daudzdzīvokļu ēku fonda renovāciju Baltijas jūras reģionā (RenoWave)

Iedzīvotājus aicina uz sarunu Varakļānos par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanu

Vidzemes plānošanas reģions (VPR) aicina ikvienu interesentu piedalīties informatīvā pasākumā par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanu, kas notiks 10. jūlijā plkst. 18.00 Varakļānu Mūzikas un mākslas skolā, Pils ielā 25. Pasākuma laikā tiks sniegta vērtīga informācija par dažādiem daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas aspektiem, kā arī dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt profesionālus padomus no nozares speciālistiem.

Energoauditors iepazīstinās sarunas dalībniekus ar energoaudita rezultātiem dzīvojamai ēkai Varakļānos, Pils iela 28B. Šie rezultāti sniegs iedzīvotājiem konkrētu informāciju par ēkas energoefektivitāti un palīdzēs pieņemt informētus lēmumus par savas mājas uzlabošanu, komforta palielināšanu, enerģijas izmaksu samazināšanu un ilgtspējīgas dzīvojamās vides attīstību.

Neformālā gaisotnē, kopā ar ekspertiem, klātesošie varēs apspriest arī esošās problēmas līdzīga tipa ēkās un saņemt  praktiskus padomus par atjaunošanas procesu. Ikvienam sarunas dalībniekam būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes no "Vidzemes EnergoGids" komandas, kas kopš aprīļa sniedz bezmaksas konsultatīvo atbalstu Vidzemes plānošanas reģiona iedzīvotājiem daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas jautājumos. Komanda organizējusi vairākas tikšanās ar vietējiem iedzīvotājiem par tematu arī citviet reģionā.

“Vidzemes EnergoGids” aicina interesentus pieteikt klātienes vizītes piektdienās Cēsīs, Bērzaines ielā 5, vai Valmierā, Purva ielā 12a (Vidzemes plānošanas reģiona telpās), iepriekš vienojoties, konsultāciju norises vieta var būt arī citviet Vidzemes plānošanas reģionā teritorijā.  Tāpat iespējams saņemt konsultācijas attālināti, sazinoties pa tālruni 26675337 vai e-pastu dace.pastva@vidzeme.lv. Konsultatīvo atbalstu iedzīvotājiem sniedz VPR īstenotā projekta “RenoWave” eksperte daudzdzīvokļu ēku atjaunošanas jautājumos Dace Pastva. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai arī Facebook lapā Vidzemes EnergoGids un www.vidzeme.lv. 

Latvijā projektu  RenoWave “Vienas pieturas aģentūras paplašinātais modelis, lai palielinātu daudzdzīvokļu ēku fonda renovāciju Baltijas jūras reģionā” īsteno VPR un Baltijas Vides Forums. Tas tiek ieviests Interreg Baltijas jūras reģiona programmas 2021.-2027. gadam ietvaros ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu. Vairāk informācijas par projektu šeit.

Jautājumiem: Eva Meijere, projekta vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā, eva.meijere@vidzeme.lv 

 

Informāciju sagatavoja Laima Spalva, sabiedrisko attiecību speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā, laima.spalva@vidzeme.lv 

Facebook/VidzemesEnergoGids 

03.07.2024

Notikumi

«Jūlijs 2024»
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031