EUROPE DIRECT Vidzeme

EUROPE DIRECT centru tīkls (iepriekš saukts par Europe Direct informācijas centru (EDIC) tīklu) tika izveidots 2005. gadā, un šobrīd ietver vairāk nekā 420 centrus visā Eiropas Savienībā (ES). Organizējot informācijas un iesaistes pasākumus, EUROPE DIRECT centri ļauj iedzīvotājiem izdarīt apzinātu izvēli par ES nākotni, pilnībā piedaloties Eiropas demokrātijas procesā. EUROPE DIRECT centri palīdz noteikt ES politikas aspektus, kas ir svarīgi vietējā līmenī un rīko pasākumus, kas atbilst vietējām vajadzībām.

 

Latvijā daļa no centriem līdzīgus pienākumus ir pildījuši jau daudzu gadu garumā un daļa no tiem ir jaunpienācēji. EUROPE DIRECT centri darbojas visā Latvijā, ar filiālēm MadonāAlūksnēRēzeknē, Ventspilī, Kuldīgā, Jelgavā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Cēsīs un Valmierā.

 

 

Kopš 2021. gada maija Vidzemes plānošanas reģions kļuvis par vienu no 8 jaunajiem EUROPE DIRECT centriem Latvijā. EUROPE DIRECT Vidzeme, ar filiālēm Cēsīs un Valmierā, galvenais uzdevums ir sniegt iedzīvotājiem Vidzemē savlaicīgu un objektīvu informāciju par nozīmīgākajām aktualitātēm Eiropā, kā arī rosināt iedzīvotāju diskusijas par Eiropas nākotni. Tā darbības ilgums plānots līdz 2025. gadam. EUROPE DIRECT Vidzeme darbojas Saulkrastu, Cēsu, Valkas, Valmieras, Ogres, Smiltenes un Limbažu novados.EUROPE DIRECT Vidzeme savā darbā izmanto visdažādākās sabiedrības informēšanas iespējas – vietējos un reģionālos plašsaziņas līdzekļus, sociālos medijus, klātienes, hibrīda vai tiešsaistes pasākumus, darbnīcas, diskusijas u.c. aktivitāšu veidus. Mūsu mērķauditorija, pašvaldības, publiskais sektors, jaunieši, izglītības iestādes, uzņēmēji un sabiedrība kopumā, aktīvi iesaistās dažādos semināros, apmācībās, izzinošos pārgājienos, konkursos un citos pasākumos, lai kopīgi veicinātu izpratni par to, kādu labumu viņi ikdienā gūst no ES, vienlaikus uzsverot tās pievienoto vērtību.


 

 

 

IEPAZĪSTIES AR EIROPAS SAVIENĪBAS
OFICIĀLAJIEM MĀCĪBU MATERIĀLIEM

 

 

 

 

 

 

 

 

IEPAZĪSTIES AR EIROPAS SAVIENĪBAS
MĀJAS IZGLĪTĪBAS RESURSU CENTRA MATERIĀLIEM

 

 

 

 

 

Visi mūsu pakalpojumi tiek sniegti bez maksas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nevaram sniegt juridiskas konsultācijas vai interpretēt ES tiesību aktus.

Lai uzzinātu vairāk par centriem ES dalībvalstīs, tostarp Latvijā, lūdzu, klikšķiniet šeit.

 

SAZINIES AR MUMS


EUROPE DIRECT Vidzeme
Adrese: Bērzaines iela 5, Cēsis un Purva iela 12A, Valmiera
Tālrunis:  +371 26 099 521
E-pasta adrese: eiropassavieniba PIE vidzeme PUNKTS lv
Mūsu Facebook konts


Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā

Eiropas Savienības māja

Mana Eiropa. Mana nākotne.


Bezmaksas tālrunis saziņai ar EUROPE DIRECT centru (Briselē): 00800 67891011 (tikai no fiksētās tālruņa līnijas).

EUROPE DIRECT Vidzeme darbību finansiāli atbalsta Eiropas Komisija.

Vai šī informācija bija noderīga?

Tava atsauksme palīdzēs uzlabot šo lapu.Nosūtīt
Nosūtīt bez komentāra
Paldies par atsauksmi!

Notikumi

«Aprīlis 2024»
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930