Strenču fotodarbnīca aicina fotogrāfijas entuziastus piedalīties radošajās nedēļas nogales darbnīcās, kur kopā ar māksliniekiem Rūtu Kalmuku un Arturu Bērziņu būs iespējams apgūt jaunas iemaņas darbā ar analogajiem fotomateriāliem.
8.–9. augusta darbnīcu “Kustība uz papīra” vadīs fotogrāfe Rūta Kalmuka kopā ar performanču mākslinieci Ievu Dzintari no apvienības BUTŌ Lab. Darbnīcas dalībnieki iepazīs butō kustību praksi kā izteiksmes formu un izmēģinās tiešo fotografēšanu uz papīra, izmantojot lielformāta kameru.
Savukārt 22.–23. augusta darbnīcas “Iemantotā ainava” dalībnieki tiks aicināti iepazīt Artura Bērziņa konceptuālo pieeju ainavai, izgatavot fotopapīru, fotografēt un kopēt attēlus uz pašu izgatavotā fotopapīra.
Pieteikties darbnīcām var, aizpildot anketu tiešsaistē līdz 1. jūlijam.
Darbnīcas organizē Strenču fotodarbnīcas programmas kuratori Vladimirs Svetlovs un Anna Volkova (Talka).
Sīkāka informācija par darbnīcām, māksliniekiem, kā arī tiešsaistes anketas ir atrodama mājaslapā talka.lv.
Informāciju sagatavoja: Vladimirs Svetlovs

