Atbalsts speciālistu piesaistei Vidzemes plānošanas reģionā

IT pakalpojumu vadītājs papildina savas zināšanas

26. janvārī, viesnīcā Radisson Blu Hotel Rīdzene, norisinājās SIA Lattelecom Technology rīkotais seminārs DocLogix klientiem. Seminārā piedalījās arī Vidzemes plānošanas reģiona IT speciālists Jānis Upenieks, lai uzzinātu jaunumus par pēdējo versiju – DocLogix2012, kā arī interesantus risinājumus, kurus semināra rīkotāji ir ieviesuši pēdējā gada laikā. 

DocLogix ir informācijas un dokumentu pārvaldības risinājums, kas organizācijā nodrošina dokumentu izstrādes, aprites un uzglabāšanas procesu uzlabošanu. DocLogix sniedz iespēju apvienot vienā veselumā visus dokumentus, faksa sūtījumus un e-pasta ziņojumus, kā arī uzdevumus, kontaktus un procedūras, tādējādi nodrošinot saskaņotu visas organizācijas darbības loģiku (www.lattelecom.lv).

Semināra laikā IT pakalpojumu vadītājs vēl uzzināja, ka:

• izstrādāta DocLogix savietojamība ar tādām mobilām iekārtām kā iPad, iPhone un daudzām iekārtām, kas tiek darbinātas ar Android;

• iespējams parakstīt vairākus dokumentus uzreiz;

• Outlook paplašinājums atgādinās par notikumiem, kas tuvojas;

• atvieglota meklēšana, kas pietuvināta Googles meklētāja funkcionalitātei;

• ar vienu taustiņu varēs apstiprināt uzdevumi izpildi un tā saglabāšanu;

• DocLogix savietojams arī ar pārējiem pārlūkiem (Mozilla Firofox, Google Chrome, Apple Safari).

Vidzemes plānošanas reģionā DocLogix tiek izmantots jau no 2009. gada. Lai uzlabotu esošā pakalpojuma kvalitāti tiks izmantotas seminārā gūtās zināšanas. 

IT pakalpojumu vadītāja piesaiste tiek īstenota Eiropas Sociālā fonda 1.5.3.1. aktivitātes „Speciālistu piesaiste plānošanas reģioniem, pilsētām un novadiem" projekta "Atbalsts speciālistu piesaistei Vidzemes plānošanas reģionā" ietvaros

100% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija sadarbībā ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru.

27.01.2012

Notikumi

«Jūnijs 2024»
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930