Atbalsts speciālistu piesaistei Vidzemes plānošanas reģionā

Projekta laikā piesaistītie speciālisti turpina darbu Vidzemes plānošanas reģionā

Septembrī noslēdzies projekts „Atbalsts speciālistu piesaistei Vidzemes plānošanas reģionā”, taču projekta laikā piesaistītie speciālisti veiksmīgi turpina darbu Vidzemes plānošanas reģionā. Projekta laikā Vidzemes plānošanas reģionā darbu uzsāka IT pakalpojumu vadītājs Jānis Upenieks un kultūras eksperte Olita Landsmane.

Jānim Upeniekam, uzsākot darbu VPR, svarīgi bija ieviest IT jauninājumus iestādes darbības uzlabošanai – izveidota e-pastu sistēma, iekštīkls, iepirkti datori un biroja tehnika, liels darbs ieguldīts VPR mājas lapas funkcionalitātes uzlabošanā. Arī ikdienas darbs birojā ir neatsverams, risinot radušās problēmas un palīdzot kolēģiem tikt galā ar neskaidrībām IT jautājumos. Jānis regulāri pilnveido savas prasmes un zināšanas, apmeklējot seminārus un apmācības par jaunākajām tendencēm IT jomā, lai nākotnē tās ieviestu VPR darbībā.

Olitas Landsmanes prioritātes, uzsākot darbu VPR, bija kultūras darbinieku zināšanu pilnveidošana un sadarbības veicināšana. Tādēļ tiek nodrošinātas konsultācijas kultūras speciālistiem Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldībās, pārstāvētas viņu intereses valstiskā līmenī, tiek organizēti dažāda veida semināri un apmācības. Sadarbībā ar  Latvijas Kultūras koledžu ir notikusi profesionālās pilnveides apmācības programma „Kultūras vadības pamati”. Aktīvi noris darbs pie Vidzemes kultūras programmas izstrādes un administrēšanas, kuras laikā kultūras darbinieki izstrādā projektus kultūras norišu pilnveidošanai.

Tā ir tikai neliela daļa no paveiktā, ko pozitīvi novērtējuši darba kolēģi - Jāņa precizitāti un kompetenci un Olitas ieguldījumu kultūras darbinieku kapacitātes paaugstināšanā un sadarbības veicināšanā.

Speciālistu piesaiste tiek īstenota Eiropas Sociālā fonda 1.5.3.1. aktivitātes „Speciālistu piesaiste plānošanas reģioniem, pilsētām un novadiem" projekta "Atbalsts speciālistu piesaistei Vidzemes plānošanas reģionā" ietvaros.

100% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija sadarbībā ar Valsts reģionālās attīstības aģentūru.

15.10.2012

Notikumi

«Jūnijs 2024»
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930