Baltijas apmācību programma (BTP)

Projekta “Baltijas apmācību programma” trešais mācību modulis veiksmīgi noslēdzies

Š.g. 11.aprīlī noslēdzās eksperimentālā mācību moduļa trešās grupas apmācību pasākumi un prakse. Mācību modulis sākās ar vienas nedēļas ievadkursu, kas notika Narvā, Igaunijā, no 13. – 19.martam; tam sekoja trīs nedēļu prakse uzņēmumos Igaunijā, Zviedrijā un Latvijā.

No Latvijas projekta trešajā grupā piedalījās pieci jaunieši: Dace Hmeļņicka un Līga Lāce no Ogres Amatniecības vidusskolas, Baiba Kalvāne no Rīgas Stila un modes profesionālās vidusskolas, Atis Kļaviņš no Vecbebru profesionālās vidusskolas un Rīgas Tehniskās koledžas absolvents Jānis Ozols. Divi dalībnieki devās praksē uz Zviedriju: Dace – uzņēmumā „Galleri Mikaela” Stokholmā un Atis – viesnīcā  „Svanbacken” Delsbo. Trīs dalībnieki praktizējās Igaunijas uzņēmumos: Jānis – autoservisā „Gagerage OŰ” Pērnavā, bet Baiba –  frizētavā „Salonplus” un Līga – reklāmas uzņēmumā „Kontuur Leo Burnett” Tallinā.

Divi jaunieši no Zviedrijas un trīs jaunieši no Igaunijas bija praksē Latvijas uzņēmumos: Benjamin Hellström – SIA „Projekcijas dizains” Rīgā, Mickael Anyanwu – Vidzemes Augstskolas Pakalpojumu departamenta IT pakalpojumu centrā Valmierā, Lembit Lukka – biznesa inkubatorā  „Magnus” Cēsīs, Julia Jankovitš – modeļu aģentūrā „Vacatio” Rīgā, Kersten Kulli – SIA „Datateks” Rīgā.

 Prakses laikā visi dalībnieki sagatavoja prezentācijas par prakses gaitu un savas biznesa projekta idejas attīstību. Mācību moduļa noslēgumā visi dalībnieki satikās Tallinā, kur demonstrēja savas prezentācijas un novērtēja piedalīšanos projektā.

11.aprīlī Tallinā notika trešais projekta seminārs par tēmu „Craftsmanship in Estonia, Latvia and Sweden - best practice in internationalisation” (Amatniecība Igaunijā, Latvijā un Zviedrijā – labākie internacionalizācijas piemēri).  Seminārā piedalījās arī eksperti no Latvijas Amatniecības kameras – Kārlis Kazāks un Kristīne Kazāka.  Veiksmīgākie projekta dalībnieki seminārā uzstājās ar savām prezentācijām.

Sīkākā informācija par projektu BTP projekta mājas lapā www.baltictrainingprogramme.eu

 

Latvijas dalībnieku prezentācijas:

Atis Kļaviņš

Baiba Kalvāne

Dace Hmeļņicka

Jānis Ozols

Līga Lāce

 

Citu valstu dalībnieku prezentācijas:

Lembit Lukka

Kersten Kulli

Julia Jankovits

Benjamin Hellstrom

Michael Anyanwu

 

Informāciju sagatavoja:
Dagnija Ūdre
projekta "Baltijas apmācību programma" vadītāja
Vidzemes plānošanas reģions
Mob.:+371 29219477,
E-pasts: dagnija.udre@vidzeme.lv

14.04.2011

Notikumi

«Janvāris 2021»
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031