Centrālās un Austrumeiropas ilgtspējīgas enerģētikas savienības reģionālo pārvalžu iniciatīvu izstrāde un ieviešana taisnīgas pārkārtošanās nodrošināšanai enerģētikas nozarē (CEESEU-DIGIT)

Iedzīvotāji aicināti uz semināru Limbažos “Kā rūpēties par daudzdzīvokļu māju un samazināt enerģijas izmaksas?”

Limbažos 2.decembrī notiks seminārs “Kā rūpēties par daudzdzīvokļu māju un samazināt enerģijas izmaksas?”, kurā aicināti piedalīties iedzīvotāji, daudzdzīvokļu ēku apsaimniekotāji un citi interesenti, kuriem rūp ēku energoefektivitāte, enerģijas patēriņa un izmaksu samazināšana, kā arī citi ēku atjaunošanas jautājumi. Seminārā padomos dalīsies Vidzemes plānošanas reģions kopā ar Limbažu novada pašvaldību, Elektrum Energoefektivitātes centru un Attīstības finanšu institūciju Altum.

Seminārs notiks 2. decembrī laikā no plkst. 11:00 līdz 14:30 Limbažos, domes ēkā Rīgas ielā 16. Pasākuma programma pieejama ŠEIT. Aicinām līdz 29. novembrim plkst. 17:00 pieteikt savu dalību, aizpildot reģistrācijas anketu. Dalību semināram iespējams pieteikt arī sūtot īsziņu ar savu vārdu un uzvārdu vai zvanot uz tālruni Vidzemes plānošanas reģiona Projekta vadītājai Maijai Riekstai mob. tel.  +371 26099521

Seminārā Elektrum Energoefektivitātes centrs vērsīs uzmanību uz to, kā katrs daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājs var pats rūpēties par savu privātīpašumu, ieviešot paradumus un risinājumus enerģijas patēriņa un izmaksu samazināšanai. Aplūkosim vairākus iemeslus, kāpēc dzīvokļu īpašniekiem nepieļaut mājas nonākšanu līdz avārijas stāvoklim un kāpēc ir svarīgi atjaunot ēku. Par pieejamo atbalstu stāstīs Attīstības finanšu institūcija Altum un Limbažu novada pašvaldība. Ar pieredzes stāstu un veiktajiem soļiem, izaicinājumiem dalīsies mājas vecākā no Cēsu pilsētas.

Semināru organizē EUROPE DIRECT VIDZEME centrs kopā ar Vidzemes plānošanas reģiona īstenoto Eiropas Savienības “Life” programmas projektu “Centrālās un Austrumeiropas ilgtspējīgas enerģētikas savienības reģionālo pārvalžu iniciatīvu izstrāde un ieviešana taisnīgas pārkārtošanās nodrošināšanai enerģētikas nozarē” (CEESEU-DIGIT).  Visu atbildību par semināra saturu uzņemas tā autori. Tas nekādā veidā neatspoguļo Eiropas Savienības oficiālo viedokli. Ne Eiropas Komisija, ne EASME neatbild par ievietotās informācijas izmantošanu.

Jautājumiem: Maija Rieksta, Vidzemes plānošanas reģions, e-pasts: maija.rieksta @vidzeme.lv, mob.nr. 26099521

Informāciju sagatavoja: Baiba Šelkovska, sabiedrisko attiecību speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā. Saziņai: baiba.selkovska@vidzeme.lv

21.11.2023

Notikumi

«Aprīlis 2024»
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930