EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā

“Kickstart” digitalizācijas treniņš mikro un maziem uzņēmumiem pārcelts uz Valmieru

Eiropas Digitālās inovācijas centrs (EDIC) aicina uzņēmējus un uzņēmumu īpašniekus piedalīties "Kickstart" digitālajos transformācijas treniņos, kas notiks Valmierā. Šie treniņi ir paredzēti, lai piedāvātu detalizētas un radošas zināšanas par digitālās transformācijas jēdzieniem un praktiskām prasmēm, kā arī piedāvātu iespēju mācīties no vadošiem digitālās izglītības ekspertiem.

 

Treniņu saturs

"Kickstart" programma ir sadalīta divos dažādos apmācību posmos, lai piedāvātu pielāgotas zināšanas un pieeju uzņēmējiem atkarībā no to uzņēmuma izmēra.

“Kickstart” mikro / mazajiem uzņēmumiem:

Šis treniņš ir piemērots mikro un maziem uzņēmumiem, notiek četru dienu laikā klātienē ar aptuveni vienas nedēļas pārtraukumiem. Šajā treniņā dalībnieki apgūst digitālās transformācijas būtību, analizē savus biznesa procesus, iepazīst dažādus digitalizācijas virzienus, kas palīdzēs Digitālās attīstības ceļa kartes izveidē.

“Kickstart” treniņa mikro / mazajiem uzņēmumiem norises laiks:

1.tikšanās - 19.10.2023.

2.tikšanās - 27.10.2023.

3.tikšanās - 03.11.2023.

4.tikšanās - 09.11.2023.

Dalība "Kickstart" treniņā

Dalība "Kickstart" treniņos notiek bez maksas, de minimis atbalsta ietvaros. Treniņi notiks Valmierā, un uz tiem var pieteikties uzņēmēji no visām Latvijas pilsētām.

Mentori un uzņēmumu pieredze

Treniņu dalībniekiem vadību un padomus sniegs vadošie digitālās izglītības eksperti:

ALEKSANDRS ĻUBINSKIS - EDIC eksperts un reģionālais koordinators, nodibinājuma “Cēsu Digitālais centrs” vadītāja vietnieks.

VITA BRAKOVSKA - biedrības “Zināšanu un inovācijas sabiedrība” valdes priekšsēdētāja.

Lektori piedāvās savu bagāto pieredzi un zināšanas, lai palīdzētu dalībniekiem attīstīt digitālo stratēģiju un efektīvi izmantot digitālos rīkus. Mentori palīdzēs dalībniekiem precizēt savu Digitālās attīstības ceļa karti un izstrādāt stratēģiju uzņēmuma digitālajai attīstībai.

Papildus "Kickstart" treniņos piedalīsies arī uzņēmumi, kuri dalīsies ar savām pieredzes stāstiem un iegūtajām zināšanām digitālās transformācijas jomā.

Lai uzzinātu vairāk un pieteiktos "Kickstart" digitālajiem transformācijas treniņiem, lūdzu, apmeklējiet tīmekļa vietni www.kickstart.lv!

Kopā mēs izveidosim digitālu nākotni jūsu uzņēmumam un palīdzēsim jums būt konkurētspējīgiem digitālajā vidē!

__________________________________________________________________________

Jautājumiem: Aleksandrs Ļubinskis, EDIC eksperts un reģionālais koordinators, aleksandrs.lubinskis@cdc.lv, t. 26181851

Informāciju sagatavojis: Dzintars Močs, sabiedrisko attiecību speciālists Vidzemes plānošanas reģionā, dzintars.mocs@vidzeme.lv

16.10.2023

Notikumi

«Decembris 2023»
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031