EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā

Aicina uzņēmējus pieteikties semināram Madonā par digitalizācijas iespējām un pieejamo atbalstu

Trešdien, 23. augustā plkst. 11.00 uzņēmēji un uzņēmumu darbinieki aicināti uz bezmaksas semināru Madonā, lai uzzinātu par uzņēmumu digitalizācijas iespējām un pieejamo konsultatīvo  un finanšu atbalstu aktivitāšu realizēšanai. Dalību seminārā iespējams pieteikt līdz š.g. 21. augustam.

 Seminārā savu pieredzi atklās vietējie Madonas un Gulbenes novadu uzņēmēji, no kuriem kāds ir digitalizācijas ieviešanas procesā, bet kāds jau realizējis iecerēto un var sniegt vērtīgus padomus tiem, kas šādas aktivitātes plāno uzsākt.

Lai labāk izprastu digitalizācijas procesa gaitu, seminārā pieaicināts par savu pieredzi pastāstīt arī tehnoloģiju uzņēmums, kas kopā ar uzņēmumiem digitalizē produktus un procesus, un kurš semināra klausītājiem atklās, kādi risinājumi iespējami, kā praktiski tiek organizēta šādu projektu izstrāde un kas uzņēmējam būtu jāzina, lai sadarbība veidotos veiksmīgāka.

Seminārā par Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) un Altum pieejamo atbalstu un pieteikšanās nosacījumiem atbalstam stāstīs abu organizāciju pārstāvji, kuri vēlāk būs pieejami arī individuālām konsultācijām.

Semināru organizē Eiropas Digitālās inovācijas centra Latvijā kontaktpunkts Vidzemē, Vidzemes plānošanas reģions un LIAA Madonas biznesa inkubators, finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība - NextGenerationEU.

 

>> Pasākuma programma (.pdf)

>> Reģistrēšanās līdz š.g. 21. augustam plkst.17.00 šeit: https://ej.uz/Madona_23-08-2023

 

Uzziņai: Atbalsts uzņēmējiem – Digitālo inovāciju centri Latvijā

Līdz 2026. gada vidum no dažādiem finansējuma avotiem Latvijas uzņēmumu digitalizācijai piešķirti vairāk nekā 183 miljoni eiro, tostarp no programmas „Digitālā Eiropa”, Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF), kā arī no Atveseļošanas fonda uzņēmumu digitalizācijai atvēlētais finansējums kopsummā sastāda vairāk nekā 13 miljonus eiro.

Eiropas Savienības programmā “Digitālā Eiropa” 2022. gadā savu darbību visā Eiropā sāka Eiropas Digitālās inovācijas centri (EDIC), divi no tiem arī Latvijā.

“Latvijas Digitālais akselerators” fokusējas uz produktu inovācijām, sniedzot atbalstu jaunu digitālo platformu, preču un pakalpojumu dizainam, testēšanai un ieviešanai ražošanā, savukārt  “Eiropas Digitālās inovācijas centrs Latvijā” koncentrējas uz atbalstu uzņēmumu esošo procesu pilnveidei, mārketinga un inovatīvu digitalizācijas risinājumu ieviešanai un attīstībai.

Centros iespējams saņemt padomus un testēt digitālās inovācijas, kā arī iegūt informāciju par sev nepieciešamā risinājuma izstrādi, attīstību. Izveidoti arī centru reģionālie kontaktpunkti, Vidzemē tie atrodas Valmierā un Cēsīs.

Plašāka informācija: https://www.digitallatvia.lv/ un https://dih.lv

___

Pasākums notiek projekta “EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta “Development of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros.

Finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība - NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.  

 


Jautājumiem par semināru: Eva Meijere, projektu vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā, eva.meijere@vidzeme.lv

Informāciju sagatavojusi: Anita Āboliņa, galvenā komunikācijas speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā, anita.abolina@vidzeme.lv

03.08.2023

Notikumi

«Aprīlis 2024»
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930