Informācijas sabiedrības un IKT attīstība audiovizuālajā uzņēmējdarbībā (Medi@TIC)

Projektā Medi@TIC iepazīsies ar katra partnera reģiona audiovizuālās jomas analīzes rezultātiem

Vidzemes plānošanas reģiona īstenotā projekta „Informācijas sabiedrības un IKT attīstība audiovizuālajā uzņēmējdarbībā” (Medi@TIC) vadītāja Laila Gercāne, eksperte Agnese Karaseva un Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora pārstāve Elīna Leimane 12. un 13. novembrī piedalās projekta vadības sanāksmē Seviljā, Spānijā. Sanāksmes laikā projekta partneri pārrunās veiktās audiovizuālās jomas situācijas izpētes galvenos rezultātus, kā arī tiks iepazīstināti ar vairākiem labās prakses piemēriem no Spānijas un Maltas.

Jau ziņots, ka Vidzemes plānošanas reģions veicis audiovizuālās jomas situācijas izpēti Vidzemes reģionā. Tās mērķis bija noskaidrot vai un kā IKT (informācijas komunikāciju tehnoloģijas) tiek izmantotas audiovizuālajā jomā Vidzemes reģionā. Dokumentā skatīti gan audiovizuālās jomas attīstības priekšnosacījumi, gan vērtēts arī institucionālais atbalsts un finansējums sektora attīstībai. Tāpat pētīta likumdošana un izglītības iespējas, arī galvenie audiovizuālā satura izplatīšanas kanāli. Tādu pašu analīzi veikuši arī pārējie projekta partneri un projekta sanāksmes laikā tiks izrunāti galvenie secinājumi un virzīti priekšlikumi turpmākai projekta attīstībai.

Ar audiovizuālās jomas situācijas izvērtējumu Vidzemes reģionā iespējams iepazīties šeit.

Projekta laikā tiek izstrādātas arī politikas rekomendācijas, lai īstenotu un attīstītu esošo potenciālu IKT izmantošanai audiovizuālajā sektorā reģionā.

Projekta „Informācijas sabiedrības un IKT attīstība audiovizuālajā uzņēmējdarbībā” jeb Medi@TIC galvenais uzdevums ir veicināt starptautiskas nozīmes sadarbību un pieredzes apmaiņu starp projekta partneru reģionu uzņēmējiem un augstskolām, meklējot risinājumus kā attīstīt audiovizuālo jomu Eiropā. Projekts tiek ieviests sekojot izmaiņām informācijas sabiedrībā, kas radījušas tehnoloģisku plaisu starp tradicionālajiem audiovizuālajiem produktiem un mūsdienu augsti attīstītajām tehnoloģijām. Projekts tiek īstenots programmas INTERREG IVC ietvaros.

 

Papildus informācija: Laila Gercāne, Attīstības un projektu nodaļas vadītāja, Vidzemes plānošanas reģions, Tālr.: +371 64116007, Mob.: +371 29120536, E-pasts: laila.gercane@vidzeme.lv , www.vidzeme.lv

12.11.2013

Notikumi

«Augusts 2020»
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31