MVU attīstība veselības aprūpes nozarē (Health4Growth)

31. oktobrī Cēsis notiks seminārs par veselības veicināšanas nozīmi pašvaldībās

31. oktobrī viesnīcā „Kolonna Hotel Cēsis” (Vienības laukums 1, Cēsis) notiks projekta „MVU attīstība veselības aprūpes nozarē” (Health4Growth) seminārs „Veselību veicinošas politikas veidošana pašvaldībās”. Semināra mērķis ir informēt par veselības veicināšanas nozīmi un pašvaldības lomu iedzīvotāju veselības veicināšanā un saglabāšanā.

Seminārā tiks organizēta diskusija par problēmjautājumiem, risinājumiem un aktualitātēm veselības veicināšanas un veselības aprūpes jomā pašvaldībās, akcentējot atbilstošas politikas plānošanas un savstarpējās sadarbības nozīmi veselīgas sabiedrības, ekonomiskās izaugsmes un sociālās labklājības veicināšanā - valsts, reģionu un pašvaldību līmenī.                 


Semināra dalībniekiem būs iespēja piedalīties diskusijā par Vidzemes reģiona sabiedrības veselības stratēģijas projektu, rīcības virzieniem un paredzētajām aktivitātēm turpmākajiem gadiem. Tāpat gaidāmas sarunas par to, kā uzlabot reģiona sadarbību ar vietējām pašvaldībām, institūcijām, kuras darbojas veselības jomā un kāda veida atbalstu un pasākumus pašvaldības gaida no reģiona un valsts institūcijām. 

Seminārā aplūkotie galvenie temati:

-          Galvenās tendences veselības veicināšanas jomā un pašvaldību loma tajā; 

-          Pašvaldību iespējas un investīcijas veselības jomā;

-          Vidzemes reģiona sabiedrības veselības stratēģijas projekts;  

-          Pilotaktivitātes “Veselības aprūpe pakalpojumu un uzņēmējdarbības attīstības Vidzemes reģionā” rezultāti”; 

-          Nacionālais veselīgo pašvaldību tīkls: iespējas pašvaldībām savu iedzīvotāju veselības uzlabošanā. 

 

Par semināra galvenajiem tematiem runās Latvijas Republikas Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra, Vidzemes plānošanas reģiona, Amatas novada pašvaldības un Cēsu novada pašvaldības speciālisti. Ar detalizētāku semināra darba kārtību aicinām iepazīties šeit.   

Dalība semināram jāpiesaka līdz 28. oktobrim (ieskaitot), reģistrējoties Vidzemes plānošanas reģiona mājas lapas sadaļā „Semināri VPR”.                                 

Projektu „Health4Growth” līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds, un to realizē Starpreģionu sadarbības programmas „Interreg IVC” ietvaros.           

Papildu informācija: Lelde Ābele, Projektu vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā, mob.:  +371  29266757, e-pasts: lelde.abele@vidzeme.lv.     

    

14.10.2014

Notikumi

«Jūlijs 2024»
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031