MVU attīstība veselības aprūpes nozarē (Health4Growth)

Seminārs - ideju darbnīca "Reģionālā specializācija, sadarbība un komercializācija veselības sektora attīstībai"

Vidzemes plānošanas reģions (VPR) teju divus gadus ievieš projektu „MVU attīstība veselības aprūpes nozarē” (Health4Growth), kura galvenais mērķis ir uzlabot darbības vidi vietējiem, reģionālajiem uzņēmējiem un veselības aprūpes sistēmas darbiniekiem, attīstot iesaistīto pušu sadarbību jaunu risinājumu radīšanā. Projekta laikā VPR ir identificējis reģiona spēcīgās puses veselības aprūpē, kas ir dabīga un veselīga pārtika, kā arī konkurētspējīgi veselības aprūpes pakalpojumi, kuriem ir liels potenciāls kļūt komerciāli veiksmīgiem ne tikai pie mums, bet arī ārzemēs. Lai pārrunātu labākos risinājumus, mācītos starptautisko projekta partneru veiksmīgo pieredzi veselības jomas attīstībā, Vidzemes plānošanas reģions aicina Jūs piedalīties seminārā – ideju darbnīcā "Reģionālā specializācija, sadarbība un komercializācija veselības sektora attīstībai" šī gada 29. oktobrī, Valmierā, viesnīcā "Womar", Tērbatas ielā 16a.

Pasākuma pirmajā daļā eksperti sniegs vispārēju ieskatu par specializācijas, sadarbības un komercializācijas iespējām veselības aprūpē, kā arī būs iespēja uzzināt par Emīlija – Romanja (Itālija) reģiona pārtikas klastera pieredzi un Debrecenas (Ungārija) Universitātes pieredzi veselības pakalpojumu komercializācijā un citiem tematiem. Tālāk darbs turpināsies divās paralēlās sesijās, kurās būs iespēja uzzināt par Vidzemes augstvērtīgas un veselīgas pārtikas klastera attīstību, ES prasībām veselīgas pārtikas jomā, veselības aprūpes pakalpojumu attīstību Vidzemē, veselības pakalpojumu komercializācijas iespējām Latvijā. Galvenais uzsvars tiks likts uz semināra praktisko daļu, kurā dalībnieki ar radošas metodes palīdzību nāks klajā ar konkrētiem ieteikumiem veselības aprūpes sektora attīstībai Vidzemes reģionā.

Pasākumā īpaši aicināti piedalīties mazie un vidējie uzņēmēji, kuri darbojas veselības attīstības, veselīgas pārtikas, rehabilitācijas un citās ar veselības pakalpojumiem saistītās jomās, kā arī jomā iesaistītie pašvaldību pārstāvji.

Semināra dienaskārtība pieejama šeit.

Pieteikties semināram var līdz 25. oktobrim (ieskaitot) šeit.

 

Papildu informācija: Lelde Ābele, projektu vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā, mob.:  29266757 ,e-pasts: lelde.abele@vidzeme.lv

30.09.2013

Notikumi

«Jūlijs 2024»
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031