Praktiski risinājumi gudrai energoresursu izmantošanai (Smart Living)

4. oktobrī Valkā notiks seminārs “Publiskā un privātā sektora rīcības tuvojoties energokrīzei”

Otrdien, 4. oktobrī plkst. 14.00 Valkā (Beverīnas ielā 3) notiks seminārs “Publiskā un privātā sektora rīcības tuvojoties energokrīzei”, uz kuru aicināti pašvaldību pārstāvji, uzņēmēji, kā arī citi interesenti, kuriem būtu aktuāli iepazīties ar Latvijas un Igaunijas pieredzi par to, kā veiksmīgāk pārdzīvot energokrīzi gan publiskajā, gan privātajā sektorā. Semināra tēmas ietver gan plānošanas aktivitātes, gan arī konkrētas rīcības, kas ļautu mazināt energopatēriņu, līdz ar ko – ietaupīt naudu. Pieredzē dalīsies speciālisti un eksperti, kas ikdienā saistīti ar energojautājumiem, t.sk. energoauditori.

Semināru organizē projekta Smart Living partnerība Latvijā un Igaunijā; seminārs notiks klātienē, darba valoda – angļu.

DARBA KĀRTĪBA

REĢISTRĒŠANĀS (atvērta līdz š.g. 3. oktobrim, plkst.15:00)

Šis būs pēdējais projekta “Smart Living” organizētais pasākums semināru ciklā par mājsaimniecībām, pašvaldībām un energospeciālistiem aktuālām tēmām.  Seminārs tiek organizēts projekta “Praktiski risinājumi gudrai energoresursu izmantošanai (Smart Living)” ietvaros ar  Interreg Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas finansiālu atbalstu.

Papildus informējam, ka š.g. 26. oktobrī Valmierā plānots projekta noslēguma pasākums – konference, kuras centrālā tēma būs energokopienas un to potenciāls energoneatkarībai.

 

Informāciju sagatavojusi: Anita Āboliņa, sabiedrisko attiecību vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā, anita.abolina@vidzeme.lv

*Augstāk minētā informācija šajā publikācijā atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.


>>CITAS PROJEKTA SMART LIVING ZIŅAS

>>IEPRIEKŠ ORGANIZĒTO SMART LIVING SEMINĀRU VIDEO IERAKSTI

 

28.09.2022

Notikumi

«Jūnijs 2024»
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930