Praktiski risinājumi gudrai energoresursu izmantošanai (Smart Living)

SMART LIVING aicina uz semināru par dzīvi pēc daudzdzīvokļu nama renovācijas; Ar ko jārēķinās nama iedzīvotājiem un ēku apsaimniekotājiem?

Aicinām interesentus š.g. 16. septembrī apmeklēt Tartu, lai piedalītos vērtīgā, diskusijas rosinošā seminārā “Daudzdzīvokļu namu renovācija un pēc-renovācijas aktivitātes”. Pasākumā tiks aplūkotas gan priekšrocības, gan izaicinājumi, kas sagaidāmi, renovējot daudzdzīvokļu ēkas, kā arī eksperti pastāstīs par tām lietām, ar kurām jārēķinās pēc tam, kad ēkas renovācijas darbi ir pabeigti. Semināra darba valoda – angļu. Semināru varēs skatīties arī tiešsaistē interneta vidē.

Attēlā: Viena no projekta SmartEnCity ietvaros renovētajām daudzdzīvokļu ēkām Tartu, Igaunijā (Avots: https://mobilitylab.ut.ee/smartencity/)

Kā norāda pasākuma organizatori, Tartu reģionālā enerģētikas aģentūra, – ir būtiski, lai namu iedzīvotāji un ēkas apsaimniekotājs apzinātos, ka pēc tam, kad ēku renovācijas process noslēdzies, ar to viss nebeidzas – nākotne sev līdzi nes mazākus, bet joprojām nozīmīgus ēkas uzturēšanas darbus.

Kā uzskates materiāls seminārā tiks aplūkoti vairāki Latvijas un Igaunijas daudzdzīvokļu renovācijas projekti. Klātienes apmeklētājiem būs iespējams paviesoties vienā no renovētajiem daudzdzīvokļu namiem Tartu, lai vērtētu paveikto un uzklausītu pieredzi par nama pēc-renovācijas posmu.

 

DETALIZĒTA DARBA KĀRTĪBA:

11:00-11:30 Pusdienas SPARK Demo

11:30-14:00

  • Ieskats projektā Smart Living un bezmaksas interaktīva energoefektivitātes mērījumu rīka demonstrācija
  • Kalle Virkus (Tartu reģionālās enerģētikas aģentūra - TREA)  - stāsts par renovāciju un labo-slikto pieredzi SmartEnCity projektā 
  • Martin Kikas (TREA) -  pieredze par daudzdzīvokļu namu renovāciju un pēc-renovācijas aktivitātēm 
  • Edgars Augustiņš (RenEsco; Vidzemes plānošanas reģions) pieredze ar ESKO (energoservisa pakalpojuma sniedzējs) pakalpojumiem daudzdzīvokļu namu ēkās, garantējot enerģijas ietaupījumus un darbu kvalitāti 20 gadiem 

14:00-15:30 SmartEnCity projekta ietvaros renovētās daudzdzīvokļu ēkas apmeklējums

(Pasākuma norises vieta klātienē: Tartu, SPARK Demo (Narva mnt 3))

 

Aicinām REĢISTRĒTIES DALĪBAI seminārā šajā saitē: https://forms.gle/4vsoVEwGtia7qi79A, reģistrēšanās būs atvērta līdz š.g. 15. septembrim. Tiešsaistes apmeklējumam saite tiks nosūtīta uz reģistrēto e-pasta adresi.

Semināru organizē projekta Smart Living partneri Latvijā un Igaunijā ar Interreg Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas finansiālu atbalstu.

 

Informāciju sagatavojusi: Anita Āboliņa, sabiedrisko attiecību vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā, anita.abolina@vidzeme.lv

*Augstāk minētā informācija šajā publikācijā atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

 

 

>>CITAS PROJEKTA SMART LIVING ZIŅAS

>>IEPRIEKŠ ORGANIZĒTO SMART LIVING SEMINĀRU VIDEO IERAKSTI

08.09.2022

Notikumi

«Aprīlis 2024»
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930