Reģionālie pasākumi darbības programmu inovācijai (RATIO)

Aicina tiešsaistē pieslēgties starptautiskam semināram-darbnīcai par uzņēmējdarbības atbalsta instrumentiem Eiropā Covid-19 laikā

Otrdien, 8. martā plkst. 10:30-13:00 (pēc Latvijas laika) aicinām tiešsaistē pieslēgties bezmaksas starptautiskam semināram-darbnīcai par uzņēmējdarbības atbalsta instrumentiem Eiropā Covid-19 laikā  (“How to use Covid-19 crisis to turn business more innovative?”). Pasākumā tiek piedāvāts konspektīvs ieskats par dažādiem uzņēmējdarbības atbalsta instrumentiem Eiropā Covid-19 krīzes laikā; piemēros dalīsies pārstāvji no Čehijas, Itālijas, Latvijas, Polijas, Portugāles, Spānijas un Vācijas. Darba valoda – angļu.

Pasākuma programma skatāma šeit.

Reģistrēšanās dalībai pasākumā šeit. (Saite, lai pieslēgtos pasākumam, tiks nosūtīta uz anketā norādīto e-pasta adresi 7. marta pēcpusdienā. )

 

Konteksts:

Covid-19 krīze ir smagi ietekmējusi Eiropu un pasauli. Covid-19 pandēmija un tās radītie ierobežojumi visvairāk skāruši tādas nozares kā tūrisms, viesmīlības pakalpojumi, mazumtirdzniecība, kultūras un radošās industrijas, kurām ir tiešs kontakts ar klientiem un auditoriju. Šīm nozarēm ir nepieciešami inovatīvi mehānismi, lai palīdzētu atgūties, pielāgot savu biznesu šīm jaunajām pārmaiņām (patērētāju uzvedība, tirgus tendences, jauni darba un saziņas veidi, veselības ierobežojumi). Lai gan valsts ir īstenojusi novatoriskas darbības, lai veicinātu krīzes novēršanu, mācīšanās no citiem reģioniem ir lieliska iespēja palīdzēt MVU pandēmijas radītās krīzes pārvarēšanā un  inovāciju radīšanā.

 

Pēc projekta RATIO noslēguma projekta partneri 5. ierobežotā Interreg Europe programmas uzsaukuma ietvaros saņēma apstiprinājumu īstenot papildu aktivitātes, lai kopīgi meklētu risinājumus Covid-19 krīzes radīto seku mazināšanai  MVU sektorā lauku teritorijās. Partneri apvieno spēkus, lai pilnveidotu inovāciju atbalsta instrumentus lauku MVU, veicinātu partnerreģionu MVU inovāciju politikas veidošanā  iesaistīto pušu izpratni par COVID-19 krīzes un pandēmijas ierobežojumu radīto seku mazināšanas vai novēršanas iespējām.

Jautājumiem: Rita Merca, projekta RATIO vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā, rita.merca@vidzeme.lv

Informāciju sagatavojusi: Anita Āboliņa, sabiedrisko attiecību vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā, anita.abolina@vidzeme.lv 

 

07.03.2022

Notikumi

«Maijs 2024»
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031