Sabiedriskā transporta pakalpojumu kvalitātes paaugstināšana Vidzemes plānošanas reģionā

Uzsākts pētījums par reģiona sabiedriskā transporta pakalpojumu kvalitātes paaugstināšanu

Projektā „Sabiedriskā transporta pakalpojumu kvalitātes paaugstināšana Vidzemes plānošanas reģionā” tika noslēgts līgums ar Rīgas tehnisko universitāti par pētījuma veikšanu un publiskā transporta modeļa izstrādi.

Pētījuma mērķis ir noskaidrot Vidzemes plānošanas reģiona iedzīvotāju iespējas saņemt valsts/pašvaldību un citus pakalpojumus, izmantojot sabiedrisko transportu, analizēt pārvadātāju tarifu politiku, kā arī sniegt rekomendācijas sabiedriskā transporta maršrutu optimizēšanai. Pētījuma laikā tiks veikta likumdošanas analīze, datu vākšana un apkopošana par reģionālajiem starppilsētu nozīmes maršrutiem (maršruts, kas nodrošina pārvietošanos valsts teritorijā galvenokārt no vienas administratīvās teritorijas uz administratīvo teritoriju citā plānošanas reģionā vai kas savieno republikas pilsētas), reģionālajiem vietējās nozīmes maršrutiem (maršruts, kas nodrošina pārvietošanos viena novada administratīvajā teritorijā, no šā novada uz tuvākajām apkārtējām teritorijām vai uz citu novadu plānošanas reģiona robežās), maršrutiem pa sliežu ceļiem, skolēnu un pašvaldību autobusu maršrutiem, kā arī pilsētas nozīmes maršrutiem, kas nodrošina pārvietošanos no republikas nozīmes pilsētas uz tuvākajām apkārtējām teritorijām, optimālā sabiedriskā transporta sistēmas modeļa izstrāde.

 

100% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

09.01.2012

Notikumi

«Janvāris 2020»
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031