Starptautiskā sadarbībā balstīti jauni risinājumi reģionu un to MVU viedās specializācijas veicināšanai (GoSmart&Excel BSR)

Kas ir viedā specializācija un kā to izmantot sava uzņēmuma attīstībai?

Ja pārstāvi mazu vai vidēju uzņēmumu, noteikti esi prātojis – kā es varu strādāt efektīvāk un pelnīt vairāk? Atslēga ir regulāri meklēt veidus, kā būt unikālam, pieprasītam un konkurētspējīgam uzņēmumam. To var panākt, īstenojot viedās specializācijas pieeju.Aicinām noskatīties video un apdomāt, kādas zināšanas vai prasmes Tev vai Tava uzņēmuma darbiniekiem pietrūkst, lai radītu jaunus pakalpojumus vai produktus, izmantojot esošos resursus videi draudzīgā, zināšanu ietilpīgā vai ekonomiski efektīvā veidā. Pēc tam dodies uz digitālo viedokļu sienu > https://ej.uz/vidzemei < kur vari anonīmi ierakstīt:

  • Kādu jomu ekspertu konsultācijas būtu nepieciešamas?
  • Kādās apmācībās vai semināros labprāt piedalītos?
  • Vai saredzi iespēju attīstīt savu biznesu, sadarbojoties ar zinātniskajām vai pētniecības iestādēm?
  • Kādas personīgās kompetences Tu kā uzņēmējs vēlētos attīstīt?
  • Vai un kāds atbalsts būtu nepieciešams inovāciju radīšanā, eksporta attīstīšanā?

… un gaidīsim arī jebkurus citus ieteikumus, pārdomas un ierosinājumus. Stiprināsim kopīgi mūsu reģiona konkurētspēju nacionālā un globālā līmenī!

Video sagatavots Interreg Baltijas jūras reģiona programmas 2014.-2020.gadam projekta “Starptautiskā sadarbībā balstīti jauni risinājumi reģionu un to MVU viedās specializācijas veicināšanai” (GoSmart&Excel BSR) ietvaros, kas noslēdzies 2021.gada 31. decembrī. Projektu īsteno Vidzemes plānošanas reģions sadarbībā ar partneriem no Somijas, Vācijas, Dānijas, Polijas, Zviedrijas, Lietuvas un Igaunijas, ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu. Tā mērķis ir stiprināt inovāciju kapacitāti, lai caur praktiskiem, sadarbībā balstītiem risinājumiem Baltijas jūras reģiona MVU, pētniecības organizācijas un lēmējinstitūcijas piemērotu viedās specializācijas stratēģijas pieeju.

Informāciju sagatavoja: Marta Riekstiņa, Sabiedrisko attiecību speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā, e-pasts: marta.riekstina@vidzeme.lv

25.01.2022

Notikumi

«Maijs 2024»
POTCPSSv
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031