Starptautiska ūdeņraža uzpildes staciju tīkla izveide kravas automobiļiem (HyTruck)

Aicina uz starptautisku tiešsaistes diskusiju par pārvadātāju un citu klientu gaidām ūdeņraža uzpildes staciju kontekstā

Piektdien, 3. novembrī plkst.10.00 (pēc Latvijas laika) aicinām interesentus pieslēgties ikmēneša brokastu vebināram; pusotras stundas diskusijas fokusā būs jautājums –  ko tieši no ūdeņraža uzpildes staciju tīkla darbības sagaida pārvadātāji un potenciālie klienti. Atbildes palīdzēs definēt vienotas ūdeņraža uzpildes staciju tīkla izveides priekšnoteikumus, kas ir viens no starptautiskā HyTruck konsorcija mērķiem. Diskusijā kopā ar auditoriju iesaistīsies četri speciālisti-eksperti no Polijas un Somijas, pārstāvot dažādu līmeņu spēlētājus - loģistikas uzņēmumu, pašvaldību, universitāti un enerģijas ražotāju.

Pieslēgšanās saite dalībai 3. novembra seminārā. Darba valoda - angļu.

Vebināros, ko organizē HyTruck konsorcijs, regulāri tiekas nozares pārstāvji, lai apmainītos ar aktuālāko informāciju par ūdeņradi kā alternatīvu degvielas veidu un spriestu, kā efektīvāk veidot vienotu ūdeņraža uzpildes staciju tīklu Eiropā, tostarp arī Latvijā


PROGRAMMA (.pdf)

 

Kas ir HyTruck brokastu vebināri?

Vebināri tiek organizēti regulāri kopš 2023. gada septembra. Tas ir pasākums, kas pulcē interesentus tiešsaistē no visas Eiropas, piedāvājot viņiem uzklausīt ekspertu un praktiķu viedokļus un vērojumus par ūdeņraža uzpildes staciju tīkla izveides potenciālu un aspektiem, ar kuriem jārēķinās plānošanas un ieviešanas procesos. Dalība ir bez maksas.


Kā pieteikties?

Reģistrēšanās pasākumiem šeit (dalība jāreģistrē vienu reizi;  turpmāk uz norādīto epasta adresi tiks nosūtīta informācija par visiem nākamajiem pasākumiem un tēmām, kā arī pasākuma saite).

Jautājumu gadījumā, interesenti aicināti sazināties ar pasākumu koordinatoru, Somijas uzņēmuma CLIC Innovation Oy pārstāvi Oleg Todorov (oleg.todorov@clicinnovation.fi).

 

Kas ir HyTruck?

Projektā HyTruck (pilnais projekta nosaukums – “Starptautiska ūdeņraža uzpildes staciju tīkla izveide kravas automobiļiem”) iesaistījušies partneri no Vācijas, Lietuvas, Polijas, Igaunijas, Zviedrijas un Somijas; Latviju projektā pārstāv Vidzemes plānošanas reģions.

Projekts HyTruck tiek īstenots Interreg Baltijas jūras reģiona programmas ietvaros no 2023. gada līdz 2025. gadam. Tā mērķis - atbalstīt valsts institūcijas starptautiska ūdeņraža uzpildes staciju tīkla izveidē kravas automobiļiem Ziemeļjūras -Baltijas jūras TEN-T koridora austrumu daļā ar saskaņotiem jeb vienotiem starptautiskiem tehnoloģiskiem standartiem.

Plašāka informācija par HyTruck projektu: https://interreg-baltic.eu/project/hytruck/

 

Vērtīgi!

Starptautiska platforma - ūdeņraža tirgus, kurā reģistrētie dalībnieki atrod klientus, pakalpojuma sniedzējus, risinājumus, sadarbības partnerus biznesa attīstībai un ūdeņraža kā alternatīvās degvielas īpatsvara palielināšanai tirgū. 

Dalība reģistrētajiem dalībniekiem ir bez maksas. Ievadot datus un definējot, ko interesents meklē, sistēma automātiski piedāvā potenciālos sadarbības partnerus tālākai individuālai saziņai. Sistēmas ieteikumu rezultātā īstenošanā ir jau vairāki kopsadarbības rezultātā izstrādāti projekti. Platformu uztur Somijā bāzēts uzņēmums. 

Saziņai: Rita Merca, projekta HyTruck vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā, rita.merca@vidzeme.lv

Informāciju sagatavojusi: Anita Āboliņa, galvenā komunikācijas speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā, anita.abolina@vidzeme.lv

02.11.2023

Notikumi

«Jūlijs 2024»
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031