Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā (Uzņēmējdarbība Vidzemē)

Aicina apmeklēt koprades telpas Vidzemes reģionā

Projekta “Uzņēmējdarbība Vidzemē” ietvaros Cēsīs, Valmierā, Gulbenē un Madonā darbojas četras koprades darbnīcas, kas aicina uzņēmējus strādāt ar dažādām iekārtām bez maksas – izšūšanas mašīnu, foto un video aparatūru, grafisko planšeti u.c. Aicinām iepazīties ar katru no darbnīcām zemāk.

Koprades darbnīca Valmierā

Projekta “Uzņēmējdarbība Vidzemē” ietvaros, Valmieras koprades darbnīcā DARE, ir iegādāta izšūšanas mašīna Brother PR680W, kas spēj izšūt ar sešu dažādu krāsu diegiem. Par izšūšanas mašīnas izmantošanas nosacījumiem aicinām sazināties ar DARE.

Valmieras koprades darbnīca DARE ikdienā piedāvā telpas un dažādas iekārtas jaunu produktu prototipēšanai, esošo ideju uzlabošanai vai vienkārši radoša hobija darīšanai. Darbnīcā ir vairāk nekā 20 iekārtas, tai skaitā dažādi elektriskie rokas instrumenti, lieli darba galdi un profesionāli tehniskie speciālisti. Lai apmeklētu darbnīcu, nav nepieciešamas priekšzināšanas par iekārtu izmantošanu, jo darbnīcas tehniskie speciālisti visu iemācīs, lai vēlāk apmeklētājs varētu darboties jau patstāvīgi. Šī gada laikā, darbnīcā DARE, ar vien vairāk tiks aktualizēta aprites ekonomikas tēma, piedāvājot 7 bezmaksas apmācību nodarbības par ilgtspējas tematiem (materiālu otrreizēja izmantošana, ekodizains, aprites ekonomikas pamatzināšanas, u.c.). Apmācību laikā dalībnieki varēs gūt gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas.

Darbnīcas mājaslapā http://www.darevalmiera.lv ir iespējams rezervēt laiku pie iekārtām un nākt tās izmantot savām vajadzībām, samaksājot par laiku un materiāliem. Darbnīcas aktualitātēm iespējams sekot līdzi arī sociālo mediju platformās Instagram (@dare_valmiera) un Facebook (@VKD.DARE).

Koprades darbnīca Madonā

Šī gada februārī Madonas biznesa un attīstības centrā savu darbu pilnvērtīgi uzsāka Digitālā mārketinga un sociālo tīklu dizaina darbnīca. Darbnīca izveidota Madonas novada pašvaldības sadarbībā ar projektu “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā”. Tā ir vieta komersantu digitālā mārketinga aktivitāšu īstenošanai, produktu fotogrāfiju un video prezentāciju, podkāstu veidošanai, u.c. radošo projektu un ieceru realizēšanai.

Izmantojot darbnīcā pieejamo studijas aprīkojumu foto un video satura veidošanai ikviens komersants, kura vājā vieta līdz šim ir bijusi sava produkta pārdošana, iegūs iemaņas un rezultātu, kas pievērsīs potenciālā klienta vai sadarbības partnera uzmanību digitālās komunikācijas kanālos.

Arī turpmāk darbnīca būs vieta, kur koncentrēsies uzņēmēju radošā enerģija un tiks veidots saistošs digitālā mārketinga saturs. Plašāk par darbnīcu: https://businessmadona.lv/digitala-marketinga-un-socialo-tiklu-dizaina-darbnica un https://www.facebook.com/MadonasBiznesaAttistibasCentrs/

Koprades māja Cēsīs

Koprades mājai "Skola6" izdevies integrēt projekta “Uzņēmējdarbība Vidzemē” ietvaros iegādāto fototehniku, iekārtojot foto studiju, kas sniedz pievienoto vērtību gan centra rezidentiem, gan vietējai kopienai. Pateicoties Anetes Rudmiezes vadītajai produktu foto meistarklasei, vietējie uzņēmēji un fotoentuziasti ieguva iespēju ne tikai apgūt fotografēšanas tehniku, bet arī praktiski to izmantot, veicinot kvalitatīva vizuālā satura radīšanu. Turklāt, sadarbībā ar Valmieras mākslas un dizaina tehnikuma skolniecēm prakses ietvaros izveidotais katalogs, kas pieejams http://www.skola6.lv, padara informāciju par pieejamo tehniku un tās izmantošanas iespējām ērti pieejamu.

Koprades telpa Gulbenē

Gulbenē projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā” ietvaros ir iegādāts dators, kurā ir Creative Cloud programmatūra. Te var nākt apstrādāt video, bildes, darboties ar grafiskajiem failiem. Šim nolūkam ir arī grafiskā planšete Wacom, kas atvieglos darbošanos. Koprades telpā ir 3D Creality printeris, kā arī krāsainais printeris. Vispieprasītākais šobrīd ir produktu foto galds ar apgaismojumu un Canon bezspoguļkamera.

Ņemot vērā, ka pieprasītākais ir tieši fotoproduktu galds, šobrīd notiek produkta reklāmas video meistarklašu cikls, kur ir iespējams iemācīties no A līdz Z kā izveidot sava produkta video, lai tas izskatītos pēc iespējas profesionālāk un baudāmāk.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!

Koprades telpas radītas Vidzemes plānošanas reģiona projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā” aktivitāšu ietvaros. Projekts tiek īstenots Vietējās attīstības, nabadzības mazināšanas un kultūras sadarbības programmā, ko līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus.

Informāciju sagatavoja: Marta Riekstiņa, sabiedrisko attiecību speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā, marta.riekstina@vidzeme.lv

25.03.2024

Notikumi

«Jūlijs 2024»
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031