Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā (Uzņēmējdarbība Vidzemē)

Izsludināta pieteikšanās dalībai pieredzes apmaiņas braucienā uz Islandes inovāciju nedēļu 2023

No šī gada 22. līdz 26. maijam Vidzemes plānošanas reģions (VPR) aicina uzņēmējus piedalīties pieredzes apmaiņas braucienā uz Islandi, lai iepazītu Islandes inovāciju nedēļu 2023 (Iceland Inovation Week 2023). Tās ietvaros norisināsies pasākumi uzņēmumiem, kam saistoša aprites ekonomikas joma, jo īpaši – pārtikas, enerģētikas un veselības tehnoloģijas, kā arī zilās bioekonomikas tehnoloģijas. Tāpat paredzēts, ka programmas saturs būs atbilstošs augsto tehnoloģiju attīstītājiem, t.sk. finanšu sfērā. Aicinām pieteikumus dalībai sūtīt līdz 2023. gada 21. aprīlim, aizpildot anketu šeit: https://forms.gle/TWAXqcpnnb6L5QLb8.

Aicinām uzņēmumus pārstāvošas organizācijas deleģēt biedrus, kam aktuālas šīs tēmas un kas iegūtās atziņas varēs izplatīt arī citiem uzņēmumiem. Ja pieredzes apmaiņas pasākumā vēlas piedalīties uzņēmums, kas nav kādas uzņēmumu pārstāvošas organizācijas biedrs, tad brauciena izmaksas tiks uzskaitītas kā De Minimis atbalsts.

Prioritāri dalībai apmaiņas braucienā tiks izvirzīti tie, kuri:

  • atrodas un darbību veic Vidzemes plānošanas reģionā;
  • ir uzņēmumu pārstāvošas organizācijas biedrs;
  • pārstāv uzņēmumu, kura virziens atbilst kādai no VPR viedās specializācijas jomām (ilgtspējīga, eksporta un tehnoloģiju ietilpīga:​ kokapstrāde, pārtika, mežsaimniecība, lauksaimniecība, atjaunojamo resursu enerģijas ražošana, veselības rehabilitācija un aprūpe, zilā bioekonomika).

Pieredzes brauciena galvenais mērķis ir apmeklēt Islandes inovācijas nedēļas konferenci un tīklošanās pasākumus inovāciju speciālistiem, zinātniekiem un uzņēmējiem. Kā papildu aktivitāte brauciena laikā plānota vizīte uz organizācijām, ar kuru palīdzību tiktu veicināta Vidzemes uzņēmēju sadarbība ar uzņēmējiem Islandē.

Islandes inovāciju nedēļa ir festivāls, kurā katru gadu tiek izceltas un demonstrētas inovācijas Reikjavīkā. Visas nedēļas garumā dažādās vietās notiek dažādi pasākumi, sākot no The Nordic Startup Awards līdz klimata samitam, paneļdiskusijām, uzņēmumu apmeklējumiem, peldēšanai okeānā, svētku sapulcēm un daudz ko citu. Šobrīd ir izziņoti jau pirmie Islandes inovāciju nedēļas 2023 runātāji, ar kuriem iepazīties iespējams šeit: https://www.innovationweek.is/speakers.

 
Braucienu organizē Vidzemes plānošanas reģiona Vidzemes uzņēmējdarbības centrs projektā “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā”, ko līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!

Papildu informācijai: Laima Engere-Levina, Vidzemes uzņēmējdarbības centra vadītāja, e-pasts: laima.engere@vidzeme.lv, tālrunis: +371 28376912

17.04.2023

Notikumi

«Jūnijs 2024»
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930