Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā (Uzņēmējdarbība Vidzemē)

Vidzemes pārtikas nozares uzņēmēji aicināti pievienoties pieredzes apmaiņas braucienā uz Norvēģijas Karalisti


No šī gada 6. līdz 8. februārim uzņēmēji Vidzemē aicināti pieteikties braucienam uz Norvēģiju, kur norisināsies intensīva pieredzes apmaiņa, jaunu kontaktu dibināšana un esošo nostiprināšana. Braucējus uzņems Elverum pašvaldība, kas trīs dienu laikā uzņēmējus iepazīstinās ar divām izglītības iestādēm, sešiem pārtikas ražošanas un/vai tirdzniecības nozarē esošiem uzņēmumiem Inlandetas reģionā, pārtikas kultūras centru bērniem Geitmyra Ringsaker, kas veicina izglītošanos ilgtspējīgas pārtikas ražošanas un patērēšanas jomā, tirgu Mathallen (Oslo) un Latvijas Republikas vēstniecību Norvēģijas Karalistē.

Pieteikšanās braucienam, līdz 20. janvārim, rakstot uz: uznemejdarbiba@vidzeme.lv

Prioritāri dalībai apmaiņas braucienā tiks izvirzīti tie, kuri:

  • atrodas un darbību veic Vidzemes plānošanas reģionā;
  • ir uzņēmumu pārstāvošas organizācijas biedrs;
  • pārstāv uzņēmumu, kura virziens atbilst VPR viedās specializācijas jomai - ilgtspējīga, eksporta un tehnoloģiju ietilpīga pārtika.

Ja pieredzes apmaiņas pasākumā vēlas piedalīties uzņēmums, kas nav kādas uzņēmumu pārstāvošas organizācijas biedrs, tad brauciena izmaksas tiks uzskaitītas kā De Minimis atbalsts.

Pieredzes brauciens pie projekta partnera Elverum pašvaldībā un vizītes vietējos uzņēmumos ir projekta "Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā" aktivitāte. Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!

Informāciju sagatavoja: Sabīne Mieze, sabiedrisko attiecību speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā, sabine.mieze@vidzeme.lv, 29475722

04.01.2023

Notikumi

«Jūnijs 2024»
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930