Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā (Uzņēmējdarbība Vidzemē)

Vidzemes uzņēmēji aicināti apgūt procesu optimizēšanas pieeju LEAN

Vidzemes plānošanas reģions (VPR) organizē apmācību ciklu, kurā uzņēmējiem būs iespēja apgūt LEAN pieeju procesu optimizēšanai ar mērķi veicināt uzņēmumu konkurētspēju un produktivitāti. Apmācību programma ietverta divās nodarbību dienās klātienē 2024.gada 17. un 24. janvārī.  Pasākuma norises vieta Vidzemē tiks izvēlēta atbilstoši tam, no kurienes būs pieteikušies visvairāk interesenti.

Apmācības vadīs Kaspars Savickis, SIA “Komunikāciju darbnīca” idejas autors, dibinātājs un vadītājs. Kasparam ir 14 gadu pieredze semināru, treniņu izstrādē un vadībā. Nodarbību laikā paredzēts:   

  • apgūt LEAN pieejas pamatus;
  • definēt katram uzņēmumam nepieciešamos uzlabojumus, mērķus un sasniedzamos rezultātus;
  • kā arī analizēt šķēršļus, kas traucē izaugsmei;
  • iegūtās zināšanas pielietot praktiski, līdz apmācību beigām izstrādājot skaidru uzņēmumā nepieciešamo uzlabojumu plānu un soļus tā īstenošanai.

Dalībnieku skaits ir ierobežots! Pieteikties apmācībām iespējams līdz 15. janvārim, aizpildot anketu ŠEIT.

Prioritāri apmācībām tiks apstiprināti tie dalībnieki, kuru pārstāvētie uzņēmumi:

  • atrodas un darbību veic Vidzemes plānošanas reģiona teritorijā (Alūksnes, Cēsu, Gulbenes, Limbažu, Madonas, Ogres, Saulkrastu, Smiltenes, Valmieras, Valkas un Varakļānu novados);
  • ir uzņēmumu/nozares interešu pārstāvošas organizācijas biedrs (asociācija, klasteris u.c.);
  • pārstāv uzņēmumu, kura virziens atbilst kādai no VPR viedās specializācijas jomām (ilgtspējīga, eksporta un tehnoloģiju ietilpīga:​ kokapstrāde, pārtika, mežsaimniecība, lauksaimniecība, atjaunojamo resursu enerģijas ražošana, veselības rehabilitācija un aprūpe, zilā bioekonomika).

No visiem grupas apmācību dalībniekiem tiks izvēlēti desmit, kuriem būs iespēja saņemt papildus piecas nodarbības uzņēmumā klātienē. To laikā paredzēts darbs ar uzņēmuma vadību un komandu, īstenojot uzņēmumam pielāgotu apmācību saturu, lai izstrādātu un ieviestu procedūras, kas nepieciešamas efektivitātes paaugstināšanai, uzlabojumu ieviešanai un iepriekš nodarbībās nodefinēto mērķu sasniegšanai.

Aicinām arī uzņēmumus/nozares pārstāvošas organizācijas deleģēt biedrus, kam aktuālas šīs apmācības procesu optimizēšanai. Ja apmācībās vēlas piedalīties uzņēmums, kas nav kādas organizācijas biedrs, tad apmācību izmaksas tiks uzskaitītas kā de minimis atbalsts. Uzņēmumam, kurš izmanto šo atbalstu uz pieteikuma iesniegšanas brīdi nedrīkst būt nodokļu parādi.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!

“Mācības par procesu optimizēšanas pieeju LEAN” tiek organizētas Vidzemes plānošanas reģiona projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā” aktivitāšu ietvaros. Projekts tiek īstenots Vietējās attīstības, nabadzības mazināšanas un kultūras sadarbības programmā, ko līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus.

Papildu informācijai: Sabīne Mieze, uzņēmējdarbības eksperte Vidzemes plānošanas reģionā, sabine.mieze@vidzeme.lv, 29475722.

Informāciju sagatavojusi: Sabīne Mieze, uzņēmējdarbības eksperte Vidzemes plānošanas reģionā, sabine.mieze@vidzeme.lv, 29475722.

.

10.01.2024

Notikumi

«Jūnijs 2024»
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930