Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā (Uzņēmējdarbība Vidzemē)

Vidzemes uzņēmēji aicināti pievienoties pieredzes apmaiņas braucienam uz Norvēģiju

No 18. līdz 20. oktobrim uzņēmēji, kuri darbojas kokapstrādes jomā Vidzemē, aicināti pievienoties braucienam uz Norvēģiju. Tur notiks pieredzes un kontaktu apmaiņa ar kokapstrādes jomas uzņēmumiem. Vizītes programma sastādīta sadarbojoties ar ekspertu koksnes jomā, uzņēmuma Tretorget (tretorget.no) izpilddirektoru Ola Rostad. Pieteikšanās braucienam, līdz 29. septembrim, aizpildot anketu šeit: https://forms.gle/fAwqsq9qsUSUCGLi9

Brauciena laikā paredzēts apmeklēt Hellerud Hyttesenter, ziemeļvalstīs lielāko koka kabīņu ekspozīciju, Bygg Reis deg, platformu, kā mērķis ir būt par labāko digitālo tikšanās vietu būvniecībai, infrastruktūrai un nekustamajam īpašumam, vai Norsk Gjenvinning, Norvēģijā lielāko pārstrādes un vides pakalpojumu sniedzēju.

Prioritāri dalībai apmaiņas braucienā tiks izvirzīti tie, kuri:

  • darbojas kā kokapstrādes uzņēmums vai uzņēmums, kura darbība saistīta ar koksnes produktu un ēku attīstību;
  • atbilst VPR viedās specializācijas jomai “Augstas pievienotās vērtības koksnes izstrādājumi”;
  • pārstāv uzņēmumu, kurš atrodas, darbību veic, un ir reģistrēts Vidzemes plānošanas reģionā.

Lai nodrošinātu reģionālo pārklājumu, kā apakškritērijs noteikts uzņēmuma pārstāvētais novads, ja divi uzņēmumi būs pieteikušies no viena novada. Tāpat prioritāri dalībai tiks izvirzīti uzņēmumi, kuri iepriekš nav piedalījušies VPR organizētajā tirdzniecības misijā uz Norvēģiju.

Braucienā piedalīsies arī “Koksnes tehnoloģiju hakatons 2023” uzvarētāji. Kopējais, atlasītais dalībnieku skaits atkarīgs no pieteikto uzņēmumu profila un atbilstības piedāvātajai vizītes programmai.

Aicinām uzņēmumus pārstāvošas organizācijas deleģēt biedrus, kam aktuālas šīs tēmas un kas iegūtās atziņas varēs izplatīt arī citiem uzņēmumiem. Ja pieredzes apmaiņas pasākumā vēlas piedalīties uzņēmums, kas nav kādas uzņēmumu pārstāvošas organizācijas biedrs, tad brauciena izmaksas tiks uzskaitītas kā de minimis atbalsts.

Pieredzes brauciens pie projekta partnera Elverum pašvaldībā un vizītes vietējos uzņēmumos ir projekta "Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā" aktivitāte. Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!

Papildu informācijai: Ilze Liepa, Tūrisma uzņēmējdarbības eksperte, e-pasts: ilze.liepa@vidzeme.lv, +371 29335677


19.09.2023

Notikumi

«Jūnijs 2024»
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930