Vidzemes vēsturiskās zemes kultūras programma 2023

Zini vai mini – viktorīna komandās Rozulas skolā

Rozulas skolas telpās 2023. gada nogalē norisināsies divi viktorīnu vakari, kuros aicinātas piedalīties ģimenes vai draugu kompānijas, izveidojot komandu 4-5 cilvēku sastāvā. Viktorīnas laikā komandām būs iespēja komunicēt vienam ar otru, dalīties ar savām zināšanām un jautri pavadīt laiku. Tuvākā viktorīna norisināsies Lāčplēša dienas vakarā, 11. novembrī, un šajā viktorīnā dalībniekiem būs iespēja atbildēt arī uz jautājumiem par Latviju.

Viktorīnās slēgtajā Rozulas skolā jau vairāk nekā gadu reizi mēnesī ar savu erudīciju sacenšas gan draugu kompānijas, gan ģimenes. Jautājumi liek palauzīt galvu un attīstīt spēju sadarboties, jo atbildes uz jautājumiem sniedzamas analogā veidā – uz papīra, neizmantojot nekādus palīglīdzekļus, izņemot komandu un savas zināšanas vai intuīciju. Katrā spēlē ir vismaz četras kārtas ar desmit jautājumiem katrā, jautājumiem tiek piedāvāti atbilžu varianti. Notiek arī starprezultātu izziņošana un labāko apbalvošana spēles beigās.

Dalībnieku vecumam, dzimumam un pabeigto skolu skaitam nav nozīmes, jo viktorīna ļauj palauzīt galvu ikvienam tās dalībniekam, turklāt spēcīgu komandu raksturo spēja vienoties dažādu viedokļu gadījumos. Tiek gaidītas arī ģimenes ar bērniem – Rozulas skolā pieejams rotaļu stūrītis arī mazajiem viktorīnas apmeklētājiem. Skolas durvis apmeklētājiem viktorīnu vakaros ir atvērtas no plkst. 17.30, kad tiek uzsākta pieteikto komandu reģistrācija. Spēles sākums ir 18.00, tā norisinās Rozulas skolas zālē.

Sīkāka informāciija par pieteikšanos un pašu viktorīnas norisi atrodama Rozulas skolas Facebook lapā (www.facebook.com/Rozulasskola). Dalība komandām 11. novembra un 9. decembra viktorīnām ir bez maksas. Rozulas skolā viktorīnas laikā darbosies kafejnīca “Pie Mura”. Pēc viktorīnas iespējams doties ekskursijā pa Rozulas skolu. 

Aktivitāti atbalsta VKKF mērķprogramma “Latviešu vēsturisko zemju attīstības programma” un Vidzemes plānošanas reģions.

Informāciju sagatavoja: Irēna Putniņa, e-pasts: irena.putnina@jautrieputni.lv

.

02.11.2023

Notikumi

«Aprīlis 2024»
POTCPSSv
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930