Brzeg Dolny pašvaldība

Partneris

Brzeg Dolny pašvaldība

 

 

Adrese

ul. Kolejowa 29, 56-120, Brzeg Dolny, Polija

Interneta vietne

www.brzegdolny.pl

Kontaktpersona

Monika KAPLON;  fundusze PIE brzegdolny PUNKTS pl

+48 71 31 95 117 (iekšējais numurs: 216)

Juridiskais statuss

Vietējā pašvaldība

Partnera raksturojums

 

Brzeg Dolny pašvaldība atrodas Lejassilēzijas provincē, Volovas apgabalā. Brzeg Dolny atrodas Polijas dienvidrietumu daļā, apmēram 30 km no Vroclavas, kas ir galvenā reģiona pilsēta un Lejassilēzijas provinces administratīvais centrs. Pašvaldība Polijā ir galvenā juridiskā un administratīvā institūcija, kas pati veic sabiedriskas nozīmes uzdevumus un par tiem atbild. Pašvaldības kompetencē ir vietējas nozīmes jautājumu risināšana. Pašvaldība rūpējas  par savā teritorijā dzīvojošiem un strādājošiem cilvēkiem un aizstāv viņu intereses. Tā ir atbildīga par vietējo attīstību, plānošanu, koordinēšanu un pārvaldi. Brzeg Dolny pašvaldība ietekmē dažādas dzīves sfēras, sākot no vides kvalitātes līdz  sociālajai, ekonomiskajai un kultūras infrastruktūrai. Brzeg Dolny pašvaldībai ir savs budžets; tā īsteno savu investīciju politiku un risina uzdevumus dažādās jomās: sabiedriskie pakalpojumi, vides aizsardzība, kultūra, izglītība, ūdensapgāde un kanalizācijas sistēma un pašvaldības publicitāte.

Starptautiskās sadarbības prioritātes

Brzeg Dolny pašvaldībai nav lielas starptautiskās pieredzes iekšzemes ūdeņu apsaimniekošanā, tā vēlas uzlabot starptautisko sadarbības tīklu, daloties pieredzē ar citiem partneriem, kas ir iesaistīti projektā "Waterways Forward", lai apgūtu jaunu pieeju stratēģiju izstrādē, veiksmīgāku publicitāti un veicinātu starptautisko sadarbību.

Dalība starptautiskajos sadarbības tīklos

 

Esošā sadarbība

Kopš 2008.gada novembra pašvaldība piedalās ES līdzfinansētā starptautiskā projektā. Projekta nosaukums ir "Urbānā telpa - urbānās vides pievilcības un kvalitātes uzlabošana", un to apstiprināja CENTRAL EUROPE programmas Uzraudzības komiteja 2008.gada 23.jūlijā.  Pašvaldībai ir šādas sadraudzības pilsētas: Barsinghausen (Vācija), Mont-Saint-Aignan (Francija), Kovel (Ukraina), Čerņahovska (Krievija)

 

Vai šī informācija bija noderīga?

Tava atsauksme palīdzēs uzlabot šo lapu.Nosūtīt
Nosūtīt bez komentāra
Paldies par atsauksmi!

Notikumi

«Jūnijs 2024»
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930