Pasākumu arhīvs

« Aprīlis 2017 »
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

26. aprīlī Lielajā Ģildē, Rīgā, tiek rīkota Norvēģijas finanšu instrumenta programmas “Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” noslēguma konference “Iedvesmojies nākotnei!”. VPR tajā pārstāvēs Telpiskās plānošanas eksperts Andžejs Stepančuks.

Š.g. 26. aprīlī Valmieras Valsts ģimnāzijā norisināsies konsultatīvās padomes “Izglītība visiem” sanāksme/ izglītības forums “Inovatīvās kompetences un uzņēmējdarbības prasmju stiprināšana izglītībā”. VPR tajā pārstāvēs Vidzemes uzņēmējdarbības centra vadītāja Ina Miķelsone un Projektu vadītāja Lelde Ābele. 

Forumā plānots diskutēt par uzņēmējdarbības prasmju attīstīšanu izglītības procesā Latvijā un pasaulē, kā arī iepazīstināt izglītības politikas veidotājus un īstenotājus ar ASEM  (Āzijas – Eiropas sadarbības tīkls) programmas „Inovatīvās kompetences un uzņēmējdarbības prasmju attīstīšana” pētījuma rezultātiem un citiem nozīmīgiem pētījumiem šajā jomā. Foruma gaitā tā dalībnieki, tostarp konsultatīvās padomes “Izglītība visiem” locekļi, sniegs ierosinājumus par to,

- kā veidot izglītības vidi, kas jauniešus mudina būt kļūt par darba devējiem, nevis tikai darba ņēmējiem,

- kā sekmēt ikviena cilvēka uzņēmējdarbības prasmes, lai uzņēmējdarbība Latvijā kļūtu aktīvāka, atbildīgāka, ilgtspējīgāka un atbilstu vietējās kopienas vajadzībām, tradīcijām un kultūrai.

Forums norisināsies starptautiskajā “Izglītība visiem” nedēļā (23.-29. aprīlis), kuras šī gada vadmotīvs ir atbildība un pilsoniskā līdzdalība.