Baltijas transporta loks (Baltic Loop)

Ar vērtīgiem secinājumiem trīs transporta koridoru attīstībai Eiropā noslēdzas projekts Baltic Loop (VIDEO)

Projektam noslēdzoties, sagatavoti trīs tematiskie video un trīs tematiskās faktu lapas, kopsavelkot projekta ietvaros risinātos jautājumus, tostarp iekļaujot arī piedāvātos risinājumus trīs projektā definēto transporta koridoru attīstībai gan jūrā, gan uz sauszemes. Visi sagatavotie materiāli ir angļu valodā. Ar detalizētiem projekta rezultātiem aicinām iepazīties projekta mājaslapā www.balticloop.eu , sadaļā “Deliverables”.

>> VIDEO

#1 How to reduce transportation bottlenecks?

#2 Discover business models for smart and sustainable sea logistics and port operations

#3 Dialogue between different transportation actors

 

>> FAKTU LAPAS

#1 DISCOVER BUSINESS MODELS FOR SMART AND SUSTAINABLE SEA LOGISTIC AND PORT OPERATIONS

#2 DIALOG BETWEEN DIFFERENT TRANSPORTATION ACTORS

#3 TECHNICAL AND NON-TECHNICAL SOLUTIONS

 

>> PROJEKTA NOSLĒGUMA KONFERENCE  - 2021. gada 16. jūnijs (VIDEO IERAKSTS UN PREZENTĀCIJAS)

Jūnija vidū tika organizēta arī projekta noslēguma konference. Lai arī tā pirmsākumos bija plānota kā klātienes pasākums, tomēr, ņemot vērā apstākļus, pasākums pulcēja dalībniekus tiešsaistē. Konference uzskatāma par pagrieziena punktu projekta īstenošanas nogrieznī – tajā interesenti varēja iepazīties ar divu gadu garumā paveikto.

Margarita Golovko, Igaunijas Finanšu ministrijas pārstāve konferencē klātesošajiem norādīja, ka Baltic Loop projekta rezultāti nāk tieši īstajā brīdī – šobrīd notiek nākamā plānošanas perioda programmēšana, un projektā veiktās izpētes secinājumi uzskatāmi par būtiskiem vairāku prioritāru jautājumu virzīšanai.

Baltijas transporta loka (jeb Baltic Loop) partnerība jau sākotnēji bija izvirzījusi ambiciozu mērķi, apgalvojot, ka nepieciešams attīstīt Rietumu-Austrumu virzienu pasažieru un kravu pārvadājumiem, lai gan līdz šim par perspektīvāku skatīts Ziemeļu-Dienvidu virziens.

Aicinām noskatīties konferences ierakstu, kas pieejams projekta Facebook lapā, kā arī aplūkot konferences prezentācijas, kas vienviet apkopotas >> ŠEIT.

Informāciju sagatavojusi: Anita Āboliņa, sabiedrisko attiecību vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā, anita.abolina@vidzeme.lv 

 

CITAS PROJEKTA BALTIC LOOP ZIŅAS

-

30.06.2021

Notikumi

«Oktobris 2021»
POTCPSSv
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031