Pāreja uz aprites ekonomiku Baltijas jūras reģionā (BSR BioBoosters)

Projekta BioBoosters mērķis ir veicināt starpvalstu sadarbības un inovāciju pakalpojumu veidošanos, lai paplašinātu reģionālās aprites bioekonomikas risinājumus.

lasīt vairāk...

No 30. novembra līdz 1. decembrim, Baltijas jūras reģiona projekta “BioBoosters” ietvaros, norisinājās Latvijas pilota hakatona “Aloja Starkelsennoslēdzošais etaps – komandu sacensības risinājuma izstrādē, kurās ar piemērotāko piedāvājumu uzvarēja Somijas uzņēmumsPinja Digital Oy.

05.12.2023

Baltijas jūras reģiona projekta “BioBoosters” ietvaros aizvadītajā nedēļā, 16. novembrī, norisinājās “Aloja Starkelsen” hakatona “Kick-off” vebinārs, kurā piedalījās atlasītās komandas, Latvijas un ārvalstu mentori, kā arī uzņēmuma SIA “Aloja Starkelsen” pārstāvji ar sava izaicinājuma prezentāciju. 21.11.2023


Ja esi tehnoloģiju uzņēmums, IT produktu vadītājs, noliktavas un ražošanas iekārtu apkalpošanas speciālists, students vai pētnieks - pievienojies Aloja Starkelsen hakatona izaicinājuma risināšanā, lai izstrādātu efektīvu iekārtu apkalpošanas un rezerves daļu noliktavas uzturēšanas sistēmu un cīnītos par iespēju parakstīt sistēmas piegādes līgumu ar SIA “Aloja Starkelsen”. 

31.10.2023

Lai rastu labāko risinājumu un inovācijas CMMS sistēmas darbības uzlabošanā, atvērta reģistrācija Aloja Starkelsen hakatona izaicinājuma risināšanai.

17.10.2023

Baltijas jūras reģiona projekta “BioBoosters” ietvaros, Vidzemes plānošanas reģions sadarbībā ar SIA “Aloja Starkelsen” aicina tehnoloģiju uzņēmumus, IT produktu vadītājus un plānotājus, loģistikas, noliktavas un ražošanas iekārtu apkalpošanas un plānošanas speciālistus, studentu komandas un pētniekus piedalīties hakatona izaicinājuma uzsaukuma informatīvajā vebinārā, kas norisināsies 12. oktobrī

Pievienojies iepazīšanās pasākumam un iepazīsties ar izaicinājumu, lai to atrisinātu un izstrādātu efektīvu iekārtu apkalpošanas un rezerves daļu noliktavas uzturēšanas sistēmu!

04.10.2023

SIA “Aloja Starkelsen” aicina Jūs rast risinājumus tam, kā efektivizēt un nodrošināt ilgspējīgu ražošanas procesu, to nodrošinot ar plānotu CMMS (datorizētas tehniskās apkopes pārvaldības sistēmas) sistēmas un loģisku iekārtu apkalpošanas stratēģiju un rezerves daļu noliktavas uzturēšanu, reizē veidojot to racionālu un ērti ekspluatējamu programmu.

Pievienojies pasākumam, lai atrisinātu izaicinājumu un izstrādātu efektīvu iekārtu apkalpošanas un rezerves daļu noliktavas uzturēšanas sistēmu!

04.10.2023

Uzsākoties Baltijas jūras reģiona projekta “BioBoosters” hakatonu ciklam, kura ietvaros deviņas partnervalstis īstenos iespēju konkrēto reģionu uzņēmējiem atrast inovatīvus risinājumus un atbalstu aprites ekonomikas principu ieviešanai savā uzņēmējdarbībā, atvērta pieteikšanās starptautiskiem tiešsaistes hakatonu uzsaukuma vebināriem. Šī ir iespēja nozaru uzņēmējiem, pētniekiem, zinātniekiem un entuziastiem izmēģināt savus spēkus starptautiskos hakatonos.

19.09.2023

Vidzemes plānošanas reģions kopā ar starptautiskajiem partneriem, Baltijas jūras reģiona projekta “BioBoosters” ietvaros, aicina uzņēmumus līdz 9. jūnijam pieteikt izaicinājumu hakatonam bioekonomikas jomā.

01.05.2023

Sākusies gatavošanās 18 hakatonu norisei septiņās Baltijas jūras reģiona valstīs. Vidzemes plānošanas reģions ir viens no deviņiem projekta “Pāreja uz aprites ekonomiku Baltijas jūras reģionā” jeb saīsinājumā “BioBoosters partneriem un Latvijā organizēs divus hakatonus. Uzņēmumiem, kam aktuāla pāreja uz aprites bioekonomiku iespēja iesaistīties jau tagad.

27.03.2023

Notikumi

«Jūnijs 2024»
POTCPSSv
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930