Sabiedriskā transporta jaunumi

SIA “VTU “Valmiera” informē par izmaiņām maršrutā Nr.7601 Valmiera–Seda–Valmiera. Skolēnu ērtību dēļ no 9. novembra tiks mainīts autobusa izbraukšanas laiks no Valmieras autoostas uz Sedu – turpmāk plkst.6.30 – un no Sedas uz Valmieras autoostu – turpmāk plkst.7.05. Reiss tiek veikts mācību gada laikā, autobuss nekursē svētku dienās.

 

 

Pietura

Slēgts reiss

Jauns reiss

Atiešanas laiks

Atiešanas laiks

Valmieras AO

06:40

06:30

Pilāti

06:46

06:36

Slaunes

06:49

06:39

Mellupe

06:53

06:42

Krāči

07:00

06:47

Strenču skola

07:07

06:53

Strenči

07:09

06:54

Sedas pagrieziens

07:11

06:57

Seda

07:16

07:05

Sedas pagrieziens

07:21

07:10

Strenči

07:27

07:15

Strenču skola

07:29

07:17

Krāči

07:36

07:24

Mellupe

07:41

07:30

Slaunes

07:45

07:34

Pilāti

07:48

07:37

Pilātu ciems

07:52

07:41

2.vidusskola

-

07:47

Valmieras AO

08:02

07:52

 

Informāciju sagatavojusi:

Zane Bulmeistare

SIA „VTU Valmiera”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: pr PIE vtu-valmiera PUNKTS lv
Mob. tel.: 26443410

05.11.2020

Notikumi

«Novembris 2020»
POTCPSSv
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30