Arhīva kalendārs

« September 2023 »
MonTueWedThuFriSatSun
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Pirmā rudens mēneša viducī, 16. septembrī, Valmieras ūdens bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas iekārtu teritorijā (Grīšļu ielā 6) notiks Sansusī vakars kā ierasts trijās kārtās ar ķirsīti. Programmā gan kamermūzika un mūziķu kautiņu pusfināls, gan cirks no Somijas un 20 minūšu diskotēka. Teritorija apmeklētājiem tiks atvērta jau no plkst. 16.00, pirmais priekšnesums plkst. 17.00.

Vakara sākumā operdziedātājs un festivāla Sansusī izveidotajs Armands Siliņš-Bergmanis kopā ar sitaminstrumentālistu Reini Tomiņu izpildīs kamermūzikas programmu, kur centrā būs Andra Dzenīša cikls “Mēra dziesmas” (2022. gads) un Alises Rancānes svaigi uzrakstītais “Lauka galā” (pirmatskaņojums). Vakara vidus daļā būs Sansusī mūziķu kautiņu turnīra spraigs pusfināls, kurā jau zināms, ka piedalīsies ērģelnieks Oskars Kalniņš un saksofonists Rūdolfs P. Rubenis. Vakaru noslēgs fiziskā līdzsvara apšaubīšana un izpēte Somijas laikmetīgā cirka trupas "Lumo company" izrādē "Fineline" (https://www.lumocompany.com/fineline), kurā piedalās arī latviešu pianists Ēvalds Lazarevičs. Vakara punkts uz “i” jeb ķirsītis – enerģijas izlāde 20 minūšu diskotēkā.

Apmeklētājiem uz vietas būs iespējams iegādāties dzērienus bārā un, pieturoties pie Sansusī tradīcijām, stiprināties ar veģetārām un vegānām maltītēm.

Biļetes iespējams iegādāties Sansusī mājaslapā šeit: https://sansusi.lv/events/sansusi-vakars-valmiera/

Sansusī vakari aizsākās Rīgā 2014. gadā, kad festivāla Sansusī organizatori vēlējās plašākai publikai parādīt, kas notiek Aknīstē augusta otrajā nedēļas nogalē. Līdz šim vakari vairākkārt notikuši Rīgā un Cēsīs, un tagad biedrība centīsies izveidot tradīciju, ka katru gadu tie notiek arī Valmierā. 

Aktivitāti atbalsta VKKF mērķprogramma “Latviešu vēsturisko zemju attīstības programma” un Vidzemes plānošanas reģions, un Valmieras novada pašvaldība.

Papildu informācija:
https://sansusi.lv
https://sansusi.lv/kautini-2/
https://www.facebook.com/sansusifestivals
https://www.instagram.com/sansusifestivals

Informāciju sagatavoja
Ilze Tormane-Kļaviņa

.